Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítene nekem valaki?

Segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés
1,5 éves lány cicám eltűnt! Fekete fehér házicica, közepes méretű. Nem rég fialt ezért ki van szívva a mellbimbója. Különleges ismertetőleje, hogy a bajuszánál fekete valami van seb vagy tényleg nem tudom mi az! Gyögyösön lakunk szelíd meglehet fogni. Ha valaki megtalálná írjon nnekm egy e-mailt: mdora@ceghir.hu! Köszönöm előrre is a segítségeteket!!!!
2009. szept. 19. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
szólj Ace Venturának az állati nyomozónak, biztos segít
2009. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces! Ha a te macskádról lenne szó biztos nem viccelődnél!
2009. szept. 19. 14:08
 3/17 A kérdező kommentje:
Az expressz újságba ingyenes a hírdetés???
2009. szept. 19. 14:09
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem feltétlenül plakátold ki a környéken, ez is sokszor vezet eredményre!

Ha fenn vagy az iwiwen, írd ki az üzenőfalra, és kérd meg az ismerőseidet, hogy továbbítsák!

Ha van Gyöngyösön állatmenhely, próbáld az ő honlapjukra is kiírni (sok állatmenhelynél van ilyen lehetőség). Sok sikert, írd meg, ha megkerül a cica.

2009. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ezeken hirdetheted is és keresheted is:

[link]

[link]

[link]

2009. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Mindent megteszek!!!! Most megyek és kikérdezem a szomszédokat, környékbelieket. Már egy csomó oldalon fenn van!

12/L vagyok! Segítsetek még lécci! Ti is aggyátok tovább! Bizok benne, hogy meg lesz!

2009. szept. 19. 15:16
 7/17 A kérdező kommentje:
A szomszéd lánnyal átmentem és megkérdeztük, hogy hol vannak a macskáink? Kiderült, hogy a férje polgárőr és minden nap amennyi macskát talál azt elviszik a határba!!! Fél órát beszéltünk vele mire kiegyeztünk abban, hogy ha este nem lesz itt mindkettőnknek a mackákja feljelentjük őket! Mert, hogy neki az a baja, hogy feltúrja a virágágyást!! Hát ba_meg és az mégis kit érdekel???? Na mindegy nem részletezem mikor hazajöttem sirva fakadtam és megfogadtam, hogyha meglesz akkor veszek neki egy nyakörvet bilettával! Szörnyű, hogy manapság milyen emberek vannka! És, hogy még lelkiismeret furdalásom is legyen amiatt amiket mondott! Szétrobbanok olyan ideg vagyok! Amúgymeg ismerem is félig mert neki van egy ugrálóvára és azzal szokott a főtéren kimenni a hugom is mindig ott van. 1 biztos mégegyszer pénzt nem adok a kezébe mindenkinek elmondom, hogy más se adjon nem köszönök neki és élete végéig szekírozni fogom!!! Szerintetek ha feljelentenénk tenne bármit is a rendőrség???
2009. szept. 19. 16:02
 8/17 anonim ***** válasza:
Mégis miért viszi el a másik saját macskáját? Ki ő?? Ha az én macskáimat elvinné tuti feljelenteném, az biztos. Mikor derül ki, hogy megvannak a cicák? Kíváncsi vagyok légyszí írd majd ide le mi lett.
2009. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Várjuk a fejleményeket! :) De vigyázz, nehogy téged is bántson. :(
2009. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem megmérgezte őket és úgy vitte ki, hogy ne az ő gyönyörűséges kertjébe pusztuljon el! Teljesen magára haggya!!! Ha most belegondolok, hogy az a macska akit én befogadtam az utcáról és 1 évig etettem itattam foglalkoztam vele most ott van egyedül és azt várja, hogy mikor kap enni!!! Szörnyű emberek vannak a világon! Feljelentjük őket bár nem hiszem, hogy a rendőrség ezzel foglalkozna is!! Meg amúgy mikor este visszamentünk letagadta az összes dolgot amit mondott!! Komolyan tiszta ideg vagyok!
2009. szept. 20. 08:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!