Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Grumpy Cat milyen fajta macska?

Grumpy Cat milyen fajta macska?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=_PwZObLwrGg


https://www.youtube.com/watch?v=INscMGmhmX4



Rá gondoltam. Nagyon szép cica, vaj vagy inkább krém színű, meg barnás fekete.


Milyen fajta cica?


És minden ilyenfajta cicának hasonló az arcberendezése?:D


Csak azért kérdezem, mert Grumpy Cat-ből reklámsztár lett :


[link]



2013. márc. 30. 12:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=g-1g3SDswGA


Olyan szép cica.


Az arca is ilyen mindegyiknek?

2013. márc. 30. 12:50
 2/12 A kérdező kommentje:
2013. márc. 30. 12:52
 3/12 anonim válasza:
Azt írja róla a gazdája, hogy Ragdollra és Snowshoera hasonlít, de a cica anyukája Calico rövidszőrű, és a valószínűsített apa szürke fehér csíkos cica.
2013. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bár a vidiken mindenhol alszik majdnem....ilyen lusta ez a fajta?
2013. márc. 30. 12:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem mindnek ilyen az arca, a tesója tök normális macska, csak ő kicsit ilyen félresikerült :) Nehézkesen mozog, kisebb, mint kéne lennie, ilyenek..
2013. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ja h ez egy beteg cicus?:(

Juj....akkor azért ilyen.

Félreértés ne essék, én nem szeretnék ilyen grumpy cat-et, csak a macska fajtája érdekelne, mert gyönyörű színe van !

2013. márc. 30. 13:16
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg hogy hogyan lett ilyen színű, amikor anyukája teknőctarka, apukája sima szürke házi macska.
2013. márc. 30. 13:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Hm... ahhoz képest, hogy nem tetszik az elején nagyon áradozol róla. Én nem tudtam, hogy beteg szegény, mert csak pár képet láttam eddig róla, de olyan mintha egy morcos papa lenne, aki elhagyta a protiját.

Én azt mondanám, hogy hasonló a csokihoz (chocholate point).

2013. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mecse ***** válasza:

Beteg macska ahogy már mondták is.


Nem fajtatiszta, köze nincs a fajtatisztasághoz, 2 házi rövidszőrű cicából lett, hivatalos honlapon el is lehet olvasni amint ezt nyilatkozza a gazdája róla. Testvére is ilyen arcú-testű egyébként ;


[link]


Ha a színe tetszik, illetve a színváltozata, akkor ahogy szintén mondták is, nézd meg a snowshoe cicákat. Ezek a sziámiból lettek kitenyésztve, mivel a sziámiban nem lehet fehér szín, alapszíne seal (fókabarna) egyébként.


[link]


A ragdollra azért mondják hogy hasonlít mert a seal bicolor ragdollnak a maszkja picit hasonló, de azért köze nincs hozzá, ezt szögezzük le.


Seal bicolor ragdoll így néz ki ;


[link]


A képtalálatok közt nagyon sok olyan ragdoll van amelyik nem bicolor, nyilván nem azokra gondolok. A bicoloroknak az arcukon fordított V alakú fehér maszk van, testükön pedig véletlenszerű színplaccsanatok, végtagok fehérek.


Tardar (a grumpy cat) a végtagjai színei miatt sem stimmel hogy ragdoll legyen, mivel kesztyűsek a mancsai, de nem fehérek teljes egészükben (mitted).

2013. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Hm... ahhoz képest, hogy nem tetszik az elején nagyon áradozol róla"


Mondtam h nem maga a lekonyult szája tetszik, hanem a színe.



Utolsó, köszönöm! De azt olvastam, hogy a Snowshoe macskák nagyon ritkák...vagy nem?

2013. márc. 30. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!