Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskafű kérdés?

Macskafű kérdés?

Figyelt kérdés
Ha bekenem vele az etetőtálat, van esély rá, hogy megeszi a száraztápot, amit egyébként nem szokott? Lehet hogy hülye a kérdés, úgyhogy jöhetnek a hülye válaszok is:)
2013. ápr. 1. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem igazán értem a kérdést, csak ennyi a bajom. :)

A macskafüvet meg szereti? És azt gondolod, ha a nedveit beledörgölöd a tányérjába és ottmarad az illata, akkor hátha becsapható a macskád? Ha így van én ennek kevés esélyt adok, mert a száraz tápoknak elég erős, karakteres "illata" van. Egyiket sem eszi? Kis korban ha rászoktatják őket, akkor általában nincs bajuk a táppal, de ha ez nem történt meg és felnőtt már a macskád, akkor nehezebb dolgod lesz.

Próbálkozhatsz azzal, hogy keveset hozzákeversz neki abba a kajába, amit szeret. Vagy eleinte áztasd be és tegyél hozzá szintén abból, amit megeszik.

2013. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
7 hónapos cicáról van szó. ezelőtt nem nálunk volt. igen, azt szoktam csinálni, hogy az alutasakosba belekeverem a szárazat, és úgy meg is eszi, de egyébként nem:(
2013. ápr. 1. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:
nem mindegy ám,h milyen az a száraztáp
2013. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mollival etetem. mit javasolsz ami megfizethető is?
2013. ápr. 3. 20:58
 5/5 anonim válasza:
Nekem pl volt olyan cicám aki nem evett meg semmi féle cicakaját mindegy volt az hogy mennyire drága stb, egyszer kipróbáltam hogy vettem neki lidl-s konzervet, és csak azt ette.
2013. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!