Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnál ma állapította meg...

A cicámnál ma állapította meg az állatorvos, hogy öröklött veseelégtelensége van, ami most,11 évesen jött ki nála, van valakinek ezzel kapcs. Tapasztalata?

Figyelt kérdés
Összement a veséje, folyamatosan legyengül, hetei vannak hátra állítólag. Az orvos azt tanácsolta, hogy egyen zsíros ételeket (szalonnát stb.), hogy azokból nyerjen energiát. Valakinek van valami tapasztalata ezzel a betegséggel, esetleg nem lenne mégis valami remény a gyógyulásra?
2009. szept. 20. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Holnap mindenképpen nézessétek meg egy másik orvossal is, lehetőleg egy állatkórházban vagy az egyetemen. Hátha mégis van valami gyógymód, amit ez a doki nem ismert.
2009. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem nincs ezzel semmiféle tapasztalatom, csupán annyit szeretnék mondani, hogy bízz a gyógyulásában. Bízz abban, hogy igenis túléli, és még évekig boldog élete lesz. Hiszel a csodákban? :) Ha nem, akkor ideje lenne bízni bennük. :)

Sok sikert, és nagyon drukkolok a cicának! Nagyon vigyázz rá!

2009. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Homoktövis olaj. Ennek nézz utána, szerencsére nem vagyok érintett(kopp3x) de olvastam futólag és csodákra képes
2009. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató válaszokat!
2009. szept. 20. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi alapján állapította meg a doki a tüneteket? Az én cicám 13 éves volt tavaly novemberben, amikor egyre rosszabbul lett. Akkor egy vérvizsgálattal (úgynevezett vesefunkció vizsgálattal) állapította meg az állatorvos, hogy a veséje felmondta a szolgálatot, azaz alig működik (tehát nem választja ki a szervezetből a méreganyagokat). És mivel a méreganyagok benn maradtak, a szájüregében fekélyesedés volt látható, s ilyenkor az agyát is támadják a mérgek. (Ezt a doki magyarázta el.) Próbálkoztunk még injekciókkal, gyógyszerrel, de nem sok reményt fűzött hozzá az orvos. Pár nap alatt teljesen leépült, látszott, hogy szenved, el kellett altatnunk. Nagyon szomorú történet, tudom. Drukkolok nektek, hogy sikerüljön a gyógyulás, írd meg a fejleményeket.
2009. szept. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2009. szept. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fenti linkben található rendelőt ajánlom!
2009. szept. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!