Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám belebetegszik, ha...

A macskám belebetegszik, ha nem vagyok mellette? (a kérdőjelet ne vegyétek értelembe)

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű, 1 éves kiscicám. Minden szabadidőmet vele töltöm. Viszont az elmúlt időszakban el kellett mennem otthonról 4 napra. Az idő alatt a macskám nézte, hogy mikor megyek már haza és már az első nem otthon töltött éjszakám után rosszul lett. Egyenesen tombolt. Anyukám felhívott és a macska füléhez tette a telefont, hogy beszéljek vele. Hatásos volt, mert megnyugodott. Viszont hogy következő éjszaka is távol voltam, az betett neki. Nem evett, nem ivott és tombolt. Mindent és mindenkit fellökött, ami az útjába került. Föl alá rohangált a lakásban és közben a tombolása eredményeképpen meg is zúzta magát. Ez így ment 3 napig, majd végül hazamentem hozzá. Hajnalban érkeztem, így csak halkan beköszöntem, amikor megjöttem. A hangom hallatán a macskám kijött a szobámból és a nyakamba ugrott. Fél óráig nem engedte, hogy letegyem. És hiába volt azután a tányérjába kaja, a másikban meg innivaló, addig nem nyúlt hozzá, amíg én oda nem adtam neki. Azóta szerencsére már jól van :)

A kérdésem a következő:

Hogyha 3 éjszaka miatt ezt műveli nélkülem, akkor hogyan megyek el a kötelező nyári szakgyakorlati táborba, ami 2 hetes?



2013. ápr. 5. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy beszélsz neki 10 percet, amit felveszel egy magnóra és végteleníted a felvételt vagy ismétlésre teszed.
2013. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Skype? Lát a cica és hallja a hangodat?
2013. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
skype mondjuk van a tableten, de nem őrülne meg a magnótól?
2013. ápr. 6. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!