Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nekem 2 aranyhörim van és...

Nekem 2 aranyhörim van és anya lánya páros és ha az anya elpusztul akkor az 1 ées kölyke belebetegszik vagy mi? Hogy fogja őt érni az anya elvesztése? Vegyek mellé egy hímet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 12:09
 1/5 anonim válasza:
Szia!Nekem is volt anya lány páros hörim, és nekem nem pusztult el a kicsi és nem is betegedett bele.De nem tom hogy ez hogy van valójában mert mondjuk nekem úgy is volt anya lány párosom hogy külön kellett szedni őket mert bántották egymást.Remélem valamennyit tudtam segíteni.
2009. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is együtt élt anya és lánya több mint egy évig. Végül már sokat veszekedtek, így szétválasztottam őket. Az anya másnap még kereste a lányát (azóta nem), de a kislányt egyáltalán nem érdekelte, hogy egyedül maradt. Eszik, alszik, játszik, mintha sosem élt volna az anyjával. Pedig előtte összebújva aludtak mindig. Szerintem emiatt felesleges aggódnod, ha egyedül marad a hörid, akkor is boldog lesz.
2009. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ,de az a baj hogy ők nagyon összevannak szokva egymásra vannak utalva és mindent együtt csinálnak ez lehet hogy mégis csak jelent vmit?!
2009. aug. 24. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a második hozzászóló vagyok. Az enyémek is együtt csináltak mindent, majdnem másfél évig voltak együtt. A veszekedést is csak én untam meg, ők a veszekedések után is összebújva aludtak. Együtt ettek, együtt forgatták a kereket, mindent együtt. Az anya raktár mániás, mindent elpakol, a kicsi meg minden raktárat megevett. Ez sem volt gond köztük. Imádták egymást. Ráadásul a kicsi olyan magánakvaló, hogy utálja az embereket - most két éves, de ha bemegyek a szobába fejvesztve bújik be a házába, direkt ezért tartottam az anyjával, hogy ne legyen egyedül. Az anyja különben bújik az emberhez, a kicsi is ezt látta mindig, ő mégis utál mindenkit. Ez első perctől, hogy egyedül van a kicsi, elégedettebb és boldogabb. Ahogy szokta, kiválasztotta a házát, megcsinálta a vattafészkét, és vidáman kukucskál ki, hogy el mentem-e már, előjöhet-e enni. Komolyan mondom, szinte jobban kijövünk, mint előtte. Amikor egy hét különélés után betettem mellé az anyját, látni se akarta, menekült előle, csak akkor nyugodott meg, amikor újra kivettem. A hörcsögök szeretnek egyedül lenni. Nekem is fura, és én se hittem korábban, de ez van. Nyugodtabb egyedül, pedig korábban mindig vele volt az anyja.
2009. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat remélem így lessz!
2009. aug. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!