Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár kérdés macskáról mit kell...

Pár kérdés macskáról mit kell beszerezni a macskának? mennyibe kerül havonta a tartása? meglehet szoktatni hogy ki mennyen wc-zni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:

kosarat, bele párnát, bár a mi cicusunk mindig máshol alszik.

hát a macskatáp, macskaszalámi,nagy a választék, igazából tőletek függ, meg hogy melyik boltból veszitek.

nem tudom, hogy a te macskád hogy van vele, de ahogy mi megkaptuk, egyből odament az alomhoz, és elvégezte a dolgát. ha ezt nem csinálja, akkor próbáld meg etetés után belerakni, majd csak rájön, h mit kell csinálni :) aztán ha nagyobb lesz, és ti is engeditek neki, akkor kint is elvégezheti ezeket.

sok szerencsét! :)

2013. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Az előzőekben sok minden le van írva.

Ha kinti benti cica lesz, akkor valószínűleg simán kifog menni magától wc-ni. Nekem is kinti benti van és igaz van bent alom a biztonság kedvéért, de egyáltalán nem használja, mindig kikéretszkedik, ez az én tapasztalatom, de a macskák is különbözőek.

2013. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
macskatápot veszel neki, fekhely.. (ezt én hülyeségnek tartom) az enyémnek is van, de egyszer használta.. neki az ágyam kényelmesebb. esetleg egy alomtálca.macskaszalámit vagy vitamint ha akarsz neki adni.. ha nem ezeket a drága whiskas meg purina termékeket veszel neki, akkor kb havi 2000 Ft-ból kijön kb.
2013. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

meg az orvosi ellátások (oltás stb.)

első voltam.

2013. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sztem a macskákat felesleges beoltatni!

az enyémeknek semmi bajuk, amióta az eszem tudom mindig voltak/vannak macskáink. Egyik se lett beoltatva, és makk egésségesek. csak felesleges pénzkidobás.. bár ez személyes vélemény, és tapasztalat. =)

2013. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.az oltás mennyibe kerül?amúgy régebben a mamáméknál volt cica és ha jól emlékszem ők sem voltak oltva és semmi bajuk nem volt
2013. ápr. 8. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki 72%-os, hogy nem kapták el, pl. a macskaleukémiát, ami halálos betegség. Érdemes beoltatni, akkor késő lesz bánkódni, ha elkapja és végig kell nézni, ahogyan hétről hétre legyengül és végül szörnyű kínok közt elpusztul vagy el kell altatni. Kérdező, olvass utána az oltásoknak, ha nem szeretnél kockáztatni.
2013. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó köszönöm .
2013. ápr. 8. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!