Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Magyarországon lehet kapni...

Magyarországon lehet kapni fajtatiszta Maine coon, Szibériai vagy Himalája cicát? És árba kb mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a himalája macska beteges, az egyik tenyésztő átver, inkább mást vegyél.
2013. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Vicuska87 ***** válasza:
73%
MIért ne lehetne!? Mindegyik fajtát lehet kapni, áruk 80.000-től kezdődik egy normális tenyésztőnél, aki leszűreti a cicáját mindenre, és ivartalanítva adja el!
2013. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és ivartalanítás nélkül? mert nekem szaporításra kell majd:)
2013. ápr. 7. 21:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyésztésre szeretnéd vásárolni, kb 3szoros áron kaphatsz úgy macskát, 200-300 ezerbe biztosan kerül, ha nem többe.
2013. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Vicuska87 ***** válasza:
47%

Trollkodsz??? Keress jobb dolgot magadnak estére!

Szaporításra nem fogsz kapni fajtatiszta cicát, ne is álmodj ilyenekről!

2013. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
most nem tenyészetet akarok nyitni! ne érts félre.. csak, hogy nem ivartalanított kell. van ivartalanított macskám is most, de nekem azért kell nem ivartalanított, mert van egy maine coon cicám, és neki kéne egy "pár" mivel az nem ivartalanított. De inkább itt se teszek fel több kérdést és kész! ha ilyen bunkó emberek vannak, akkor mindegy. gondoltam csak megkérdezem, de aztán jobban járok ha egy tenyésztő ismerősöm megkérdezem, hoyg ismer e olyat aki ilyen macskákat tenyészt.. -.-"
2013. ápr. 8. 15:26
 7/11 A kérdező kommentje:
4. : köszi
2013. ápr. 8. 15:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Maine coon biztosan lehet! Ismerősöm most adta el áron alul...pedig törzskönyvezett és ivartalanított volt.:) Ha találok egyet majd írok.
2013. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vásárolni,de szaporításra egy tenyésztő nem ad.Vagy kedvencnek ad vagy tenyésztésre a kettő között nincs kategória.
2013. ápr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
úgy szeretném, hogy 2-t, egy fiút és egy lányt (de nem tesókat) és csak egyszer kölykeztetni, mivel imádom a cicákat, de nem szeretnék azért 6ot venni.. utána ivartalanítva lennének. tényleg nem akarok belőle bajt, de mivel a kölyökcicák meg imádnivalóak, és jobban szeretem ha a kezem között nőnek fel.
2013. ápr. 9. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!