Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megőrít a macskám.3 hónapos,...

Megőrít a macskám.3 hónapos, és állandóan nyávog ha otthagyom, de csak este. Miért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 20:54
 1/9 anonim válasza:

Hany eves ?

Bisztos valamitol fel vagy ehes simogasd es nyuktasd meg ot :)

2013. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3 hónapos
2013. ápr. 7. 21:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Kapott enni.Nem hiszem hogy fél,itt van a szobámba,de ha ott hagyom vagy lefekszek akkor nyávog.
2013. ápr. 7. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fél, nem bírja az egyedüllétet. Vedd ölbe, simogasd és meglátod, mi történik. A mi cicánk már 2 éves "nagy fiú", mégis, ha csak egyikünk van itthon, akkor az után megy folyton, pl. ha fürdök, beül a fürdőszobaszőnyegre és ott várja, míg elkészülök, aztán kijön velem a szobába.
2013. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már próbáltam,nem tudom mi baja lehet szegénykémnek.De biztos nem tüzel 3 hónaposn.Amikor lefekszek és lekapcsolom a villanyt akkor feljön az ágyra és nyávog.Van neki mindig enni-inni.Szobatiszta,játék.Nem tudom mi lehet.
2013. ápr. 7. 21:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Most is nyávog,pedig itt van velem
2013. ápr. 7. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet unatkozik egyedül. hiába vagy ott vele. kéne neki egy játszópajtás =)
2013. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még elég ifjoncka. Gondolom nem rég óta van veled. Meg kell szoknia az egész helyzetet. Lehet hiányzik neki az anyja meg a tesói. Én nem ugranék bele még egy cica tartásába, persze ha megteheted, szeretnéd, gondoznád őket és van helyed, pénzed, akkor lehet jó ötlet. Sokat foglalkoznék vele és esetleg nyugodtan beszélhetsz is hozzá, szerintem megfogja szokni az új otthonát.
2013. ápr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szetenék még egy cicát mellé,így is van kettő kutyám.Köszi a tanácsokat:)
2013. ápr. 8. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!