Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj ha 4 napja...

Mi lehet a baj ha 4 napja erős hányinger gyötör, leginkább este, de amúgy egész nap, emellett a hasam is állandóan fel van puffadva, de ha éppen nincs akkor is domborodik eléggé, nem úgy mint régebben?

Figyelt kérdés
Nem eszek semmit amit eddig nem ettem volna. Fáradt is vagyok, plusz néha székrekedés, hasmenés. Hasfájás is jellemző de mindig máshol, néha alhas néha köldök alatt.DE Fogamzásgátló tablettát szedek, menstruációm is van minden hónapban (vagyis inkább megvonásos vérzés). Ha terhes lennék ez már a 2-3 hónap lenne, mert szeptemberben volt utoljára nemi kapcsolatom.Egyébként eddig az elmúlt 3 hónapban semmi más tünet nem utalt rá, nem fájtak, nem feszültek a melleim és persze tesztek negatívak, csak az elmúlt pár nap pokoli.Eléggé félek a terhességtől még nem szeretnék babát. Mit gondoltok? Amúgy jövő héten orvos.
2012. nov. 30. 01:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Most elég vírusos időszak van, a gyerekeim is betegek sajnos:(

De egyébként lehet terhesség, főleg ha nem védekeztél.

2012. nov. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ezért is érezném magam "szerencsétlennek" vagy nem is tudom mi a jó szó ide, ha tabletta, menstruáció mellett , + 3 hónapig terhességi tünetek nélkül babát várnék. :( Nem tudom ez mennyi emberrel történik meg.
2012. nov. 30. 02:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első babával én is tabi mellett lettem terhes.
2012. nov. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mensid maradt ki szeptember óta? Amúgy nem hiszem, hogy terhes vagy. A teszteknek is már rég ki kéne mutatnia.
2012. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, van menses. De itt olyanokat lehet olvasni, hogy valaki lehet terhes gyógyszer mellett, menses mellett, negatív teszt mellett. Bár gondolom nem valószínű a 3 egyszerre. Ja és a menses fájdalmak ugye hasonlóak a terhességi fájdalmakhoz.
2012. nov. 30. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor tisztázzunk valamit. Ha valakinek megjön a terhesség elején az nagyon kevés, szinte semmi.... és nem erős véres hanem inkább barnás. Ha neked erős nyálkás mensid volt akkor nem vagy terhes. Ha ennek ellenére úgy érzed a tüneteid terhességre utalnak akkor az lehet méhen kívüli terhesség ami nagyon veszélyes rád is nézve. Ha nagyon aggódsz akkor menj el orvoshoz, mert a méhen kívüli terhességet AZONNAL kezelni kell... bár ilyenkor már a petevezeték is szétrepedhet, nagyon sok idő telt el szeptember óta. A tüneteid lehetnek még a gyógyszer mellékhatásai is.
2012. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ma már abbamaradt az erős hányinger is, és a következő menstruációm is (ami nyálkás , barnás 3-4 napig) esedékes csütörtökön. Lehet ezért volt a hányinger is, csak eddig nem volt a megszokott menstruációs mellékhatások mellett , lehet hogy ezért is ijedtem meg. Azért elmegyek orvosoz.
2012. nov. 30. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!