Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma reggel eltűnt a 6 hónapos...

Ma reggel eltűnt a 6 hónapos nőstény cicánk. Soha nem ment még el ennyi időre. Mikor hívtuk akkor egy másodperc alatt itt is volt. Ugye haza jön?!

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nem sok idő,meg hogy másoknak akár egy hétig sincs otthon a cicája.
2013. ápr. 14. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
nekem hétfőn tűnt el a cicám szintén soha nem ment el sajnos lehet hogy nem elkóborolt hanem elvitték szerintem tegyél ki plakátokat hátha nagyon sok sikert! :(
2013. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nőstény macskák 4-8hónaposan válnak ivaréretté. Nagy valószínűséggel a párzási szezon miatt nem jött haza, ilyenkor gyakran kimaradoznak. Ha azt szeretnéd, hogy legközelebb ne legyen ilyen ivartalaníttatni kell, ha hazaér. Remélhetőleg nem esett baja, és hazamegy.
2013. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hírdetési oldalakra kitettem hogy eltűnt..Az első válaszoló tanácsát is megfogadom.Plakátolni fogok.És ivartalanítani is szerenénk.Nem akarunk a jövőben kiscicákat.Remélem smemi baja nincs,és haza jön
2013. ápr. 14. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Van valami hír a cicáról ? :(
2013. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi.Kiplakátoltam a várost.3 hírdetés felraktam az apród.hu-ra és jófogás.hu-ra is,de semmi:((
2013. ápr. 15. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!