Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem hullott ki a cicám...

Bibi05 kérdése:

Miért nem hullott ki a cicám foga?

Figyelt kérdés
Eddigi cicáim foga elől mindig kihullott aztán jött másik de az 1 éves cicánál nem így van. Miért?
2009. szept. 24. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos azt mondta, hogy észre sem lehet venni, amikor kihullik a macska foga. Még aznap este emelgettem a cicám és az egyik foga beleesett a szemembe. De a többit észre sem vettem, hogy mikor esett ki. Lehet, hogy az már az "új" foga. Nem?
2009. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak egy fogát vettem észre a cicámnak, azt is azért, mert ráköpte az elektromos fogkefe használati utasítására, amit épp olvastam. Én úgy kétségbe voltam esve, azt hittem kitört a foga, nem is tudtam, hogy kiesik nekik is és nő másik. Pedig kiskoromban is volt mindig macskám, de nem vettem soha észre, hogy fogat cserélnek. Ennél is csak egyet. Gondolom a többi is kiesett valahogy. Már rég túl van rajta az egy éves cicád, csak nem vetted észre.
2009. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Remélem túl van rajta, akkor lehet,hogy nem vettem észre. Köszi még egyszer.
2009. szept. 24. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Két cicám van. Az egyiknél észre sem vettük mi sem, a másik cicánál viszont folyamatosan figyelni kellett, mert a szemfogai nem estek ki, amikor már kinnt volt az új foga is. Szóval cica válogatja...
2009. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én egyik cicánál sem vettem észre hogy a szemfogai is kiestek. Nem értem én ezt.:)
2009. szept. 24. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:

A kiscicák általában lenyelik a saját tejfogukat. Ha mégsem, akkor lehet hogy a lakás valamelyik eldugott szegletében hagyta el :)


Az enyém 4 hónapos, most kezdi váltani a fogát, a tieddel ellentétben ő egy nap alatt három fogát pottyantotta a kezembe :P


Mindenesetre ők nem csinálnak belőle akkora gondot, mint mi, emberek :)

2009. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én észre vettem mert az egyik éppen akkor esett ki mkior játék közben belém akart harapni.Nagyon meglepődött.
2009. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!