Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen papagájok szerepelnek...

Milyen papagájok szerepelnek az alábbi videókban?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch? Feature=endscreen&v=YYmEviJK5Hs&NR=1


http://www.youtube.com/watch? V=Xp8k076zzHY



2013. jan. 3. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az első egy amazon.


A második meg egy kakadu. ha ez a videó az, nem tudta összerakni rendsen kereső http://www.youtube.com/watch?v=Xp8k076zzHY

2013. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
az amazonok 300 ezer körül, a kakaduk 500 ezer körül vannak, ha ez lenne a kövi kérdés. :D
2013. jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen ez lett volna köszi, de komolyan drágábbak mint egy jákó? szeretnék egy papagájt, ami kicsit nagyobb és sokat lehet vele foglalkozni, volt egy hullámos papagájom még régebben, de nem sok mindent tudtam vele csinálni, azóta sokat olvastam róluk és szeretnék komolyabban foglalkozni vele, de azért 150 ezret egy jákóért nem adnék ki, abban reménykedtem, hogy ezek olcsóbbak lehetnek :D
2013. jan. 3. 00:18
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Igazából az amazonok se 300 ezer, lehet kapni 150 körül már. Mi vettük 700 ezerért a tenyészpárt, de nekik nevesebb szüleik is voltak.
2013. jan. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De amúgy ezek se nagyobbak mint egy jákó, elég nagy madár az is, és még rettentő okos is. De azt számold bele, hogy cak a madár kerül ennyibe, a tartásukra még egyszer ennyit legalább rá kell számolni. Maga a kalitka neki sem olcsó.
2013. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát a kalitkát meg tudom oldani okosba, de eleve nem akarnék százezreket költeni a madárra. Milyen fajok vannak, amik könnyen szelídíthetők és taníthatók és nem kerülnek egy vagyonba? Tudsz ilyeneket ajánlani?
2013. jan. 3. 00:27
 7/13 A kérdező kommentje:
olvastam, hogy a vörösszárnyú papagáj jó hangutánzó és szelíd, de nem nagyon találok árakat róla árakat.
2013. jan. 3. 00:34
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Nagy vagy kis testű?


Ott vannak a nagysándor papagájok, nagytestű, borzasztó kíváncsi és szórakoztató fajta. Sokan mondják róluk, hogy nem szelídíthető könnyen. Nekem párban vannak, és még így is szelídek (rajtuk nevetek a legtöbbet, legalábbis a hímen, szórakoztató lények. Mindenre kíváncsiak.)


Akkor vehetsz rozellát, egyedül ő is szelidíthető


Barát papagáj, szórakoztaó kis dögök, és őket is lehet szelídíteni.


Hullámos, nimfa papagáj. Róluk szerintem nem kell írni valami sokat.


Pennant papagájok.


Kecskepapagájokat is dícsérik, bár róluk nemsokat tudok sajna.



Ez csak pár amit ide leírtam, és árban is olcsóak... Bár szerintem olcsóbbak is mint lenniük kéne... de ez van.


IDRE.hu -n nézz szét, mi tetszik, írd le a nevét, és segítek az árát belőni, meg ha ismerem is fajt, akkor a tartásában is segíthetek.

2013. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát a vörösszárnyú az ha jól tudom 30 ezer körül lehet, de holnap rákérdezek.
2013. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánaolvasok ezeknek, aztán majd biztos lesznek kérdéseim :) még csak egy pár napja olvasgatok róluk, alaposan utána szeretnék nézni mielőtt döntök. Köszi a segítséget!
2013. jan. 3. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!