Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?

Mi baja lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés

Volt már olyan párszor, hogy megmérgezték, de eddig mindig megtudtuk menteni, ilyen viszont még sosem volt, most a szeme is félre áll vagy nem tudom mi baja van. 2 napja még semmi sem volt. Itt van róla 2 kép összehasonlításképp, az elsőt most csináltam, a másik pedig egy régebbi. Szerintetek mi baja van, és mit tudnék vele tenni, hogy újra olyan legyen ,mint régen? PLS HELP!


Ma: [link]


Régen: [link]



2013. ápr. 17. 15:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem áll félre a szeme, hanem van rajta egy ilyen hártya szerűség. Pontos nevét nem tudom mi, meg a funkcióját sem, de nincs semmi baja a cicusodnak szerintem. Ilyet lehet látni minden cicánál
2013. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Tényleg csak hártya, ettől semmi baja nem lesz.
2013. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nézd csak, ezt találtam. A macskáknak van egy vékony harmadik szemhéjuk, a pislogóhártya, amely oldalról záródik és akkor látható amikor a szemhéjak szétnyílnak. Ha a hártya félig zárva van, akkor az állat feltehetően beteg; azonban a jóllakott, álmos példányok pislogóhártyája is gyakran látható. Amennyiben a harmadik szemhártya tartósan látható marad, az állatot meg kell vizsgáltatni egy állatorvossal.
2013. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen, az van rajta, de eddig sosem volt neki akkora. Linkeltem a 2 képet, hasonlítsd össze. Ma lett neki ilyen, és mivel mindent megeszik, nem csodálkoznék, ha meg lenne mérgezve, ma amikor megláttam egyből ez tűnt nekem szembe. Ez normális, hogy hirtelen ekkora lett neki? Alig lát tőle.
2013. ápr. 17. 15:38
 5/24 A kérdező kommentje:
Akkor feltehetőleg beteg, és nincs megmérgezve?
2013. ápr. 17. 15:40
 6/24 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz, biztos ami biztos.
2013. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem beteg.Látszik a képen is hogy játszik. De ha biztosra akarsz menni akkor vidd el egy állatorvoshoz, és ő megmondja a biztosat!Lehet még pénzt sem kér érte, mert tényleg semmi baja a cicusnak.
2013. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget és a gyors válaszokat. Még annyit szeretnék kérdezni, hogy vissza fog neki húzódni pár napon belül vagy így marad?
2013. ápr. 17. 15:44
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer régen ilyen volt a szeme a cicámnak,miközben hamarosan kölykei lettek volna. Kb. egy éves volt a cica. Azelőtt sosem volt olyan így sürgősen elvittük állatorvoshoz. Aztán választanunk kellett, hogy ő maradjon meg, vagy legyenek kölykök viszont ő pusztuljon el!! Persze őt választottuk és azóta is él, most már hat éves és azóta semmi baja. Sürgősen vidd orvoshoz szerintem!! Üdv: Csmacs. Remélem tudtam valamit segíteni.
2013. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az enyém tuti nem vár kölyköt, mert kandúr.
2013. ápr. 17. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!