Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Segítene aki tud?

S. O. S. Segítene aki tud?

Figyelt kérdés
A cicám feltehetőleg ma fialt de még nem jött elő . Reggel a lépcsőhöz jött enni, de azóta nem találom. Vemhes volt , az tuti, és nem is igen sok kellet volna neki ! Szerintetek lehetséges hogy megfialt valahol, és nemsokára előjön ? ( nem lakunk olyan környéken ahol sok kocsi lenne, és nem is mászkált a nagy hasa miatt)

2013. ápr. 22. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor. Reggel a lépcsőHöz ment akkor még nagy volt a hasa? Igen lehetséges.:)
2013. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, ha már addigra megfialt volna, tudod véres lett volna. REMÉLEM. nem szeretném elveszíteni,
2013. ápr. 22. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Holnap ha nincs meg, akkor lehetséges, mert az én macsekom is ezt csinálta, aztán egy ido után haza hozta őket 2 fehérés 2 fekete kismacskát ellett:) 1. Voltam
2013. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszike :) most megnyugtattál ...és mennyi időre rá jött haza ? mert ez nincs egy háromnegyed nap :)
2013. ápr. 22. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:
A miénk eddig 2 napra ment el egyszer ellésnél. De 1 napig mindig távol van. Nyugi, hazamegy :)
2013. ápr. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Előkerült...olyan boldog vagyok. Nagyon szépen köszönök mindent.Mikor láttam hogy jön a hátsó udvarról a kis tálkájához...LEÍRHATATLAN. ma meg keressük a piciket is :) köszönök mindent
2013. ápr. 23. 07:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha saját magadnak válaszolsz, legalább figyelj oda.
2013. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És ne írj privit, mert nem olvasom el.
2013. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
most ki ír mit ? ki válaszol kinek ? NA MIND 1. A CICÁM MEGFIALT, ÉS EGÉSZSÉGES. KÖSZÖNÖM ANNAK AKI SEGÍTETT,:D sziasztok :)
2013. ápr. 23. 16:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!