Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák hány hónapos korban...

A macskák hány hónapos korban hozzák elő a cicákat?

Figyelt kérdés
A cicám megfialt Hétfőn. Nem messze fialt le tőlünk , a szomszéd Disznó óljában . Úgy eldugta a macskákat , hogy sehogy se lehet belátni hány darab cicus van . Szerintetek hány napos korukban hozza elő a cicákat ?
2013. ápr. 25. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 2hónap , amikor már a kiscicák is maguktól közlekednek. De fura számomra, mert az én cicám látható helyre(szem elé fialt). Amikor kivittem a kiscicákat, megcsináltam a helyét kint a melléképületben akkor egy ideig minidg hurcibálta be őket a házba, és eldugdosta puha helyre :) Szerintem ha megbízik benned a cica akkor elő fogja hozni őket.Az lenne a legjobb mert ha későn jönnek elő akkor nehéz lesz megszelidíteni őket.
2013. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
S.O.S a cicámnak a fialás után 1 nappal még mindig vérzik a tudjátok milye..és ilyen furcsa valami van a hátsóján. Anyukám tegnap azt mondta hogy a fialás teszi, mert nem rég fialt és ez ilyenkor természetes...most néztem ki rá és nagyon meg vagyok ijedve
2013. ápr. 25. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen ne aggódj, a cicád most tisztul.Ez eltarthat jópár napig. Viszont azon gondolkozz el hogy ha nem szeretnél még egy almot idén akkor ivartalaníttasd a cicád. Messze van még az ősz, pér hét múlva megint pározhat, és akkor lesz még egy sereg kiscica.És mivel ezek szerint kinti a cicád, azok a kiscicák már nem fognak úgy megerősödni a tél előtt, nehogy bajuk legyen.
2013. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már semmi ..kinéztem és el is tűnt..lenyalogatta...nem aggódok mert tavaly is ilyenkor fialt ,és általában az én cicám elűzi maga mellöl a kandúrokat. De azért köszönöm a tanácsod.
2013. ápr. 25. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked mennyi neved van még? :DDDDDD


Vicces.:) Jót nevettem. Köszike.;)

2013. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!