Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinálnak ilyenkor a macskák?

Mit csinálnak ilyenkor a macskák?

Figyelt kérdés
Lány cicám van, 1 éves. Van egy gyönyörű kandúr 2 házzal arrébb, és ő udvarolt neki még februárban. Ennek lett az eredménye, hogy napokon belül kiscicák érkezhetnek. Az én cicusom olyan, mint aki "majd szétdurran"...:-) Akkora a hasa...Erre a kandúr egyfolytában jön és ugyanúgy dalol az én cicusomnak, próbálna "rámászni", nem hagyja figyelmen kívül, bárhova is megy...Ilyenkor mit akar? Még mindig "pitélni"? :) De hát nem érzi rajta hogy kismama? Vagy csak védené? Vagy nem tudom...

2013. ápr. 26. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos vemhes?A zárt pyometra is olyan mintha terhes lenne csak ott nem új életek szoktak lenni hanem meghal a cica.Nem akarlak pánikoltatni,csak felmerült bennem ez.Én nem látom a cicát,nem fogtam így ez csak egy gondolatmenet.
2013. ápr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg nem akarlak megbántani, de mit akarsz tenni a kiscicákkal? Ismerősöm menhelyen dolgozik, azt mondta, hogy katasztrofális a helyzet, rengeteg kiscicát visznek be hozzájuk, akiknek soha nem lesz gazdájuk.


Az elsőnek meg igaza van, komoly betegsége jele is lehet ez. Ha egyáltalán érdekel, vagy tennél ellene valamit.

2013. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!