Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen bolhairtó szer van...

Milyen bolhairtó szer van cicákra?

Figyelt kérdés

Valami olcsóra gondoltam, mer a 4db 2-2,5 hónapos kiscicáim eléggé bolhásak, és nem szeretnék sok pénzt kidobni értük,mert lehet nem maradnak meg.

És ha van valami olcsó,hol lehet venni?


2009. szept. 27. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
frontline v. hogy kell írni...
2009. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző vok, s frontline nem túl olcsó ...
2009. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendbe,köszönöm! És hol lehet venni?
2009. szept. 27. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Márkát nem tudok mondani, de ha elmész egy közeli kisálltakersekedésbe, sokat tudnak neked mutatni! pl: vehetsz bolhairtó port v pudert vagy nyakörvet... de szerintem valami por lesz a legjobb, mivel kicsik
2009. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Állatgyógyszertárban vettünk Neostomosan koncentrátumot AUV. 5 ml (410Ft) fel kellett oldani 1l vízben és megfürdetni benne a kicsit! 5db bolha jött ki belőle, simán ki lehetett szedni a bundájából! 11hetes

2009. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Stronhold v. frontline spot. Mind a kettő esetében a bőrre (nyaknál a cica tarkója körül, így nem tudja lenyalni) kell csepegtetni. Kb. 2000 forint. Én a fürdetős módszert nem javaslom.
2009. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... most látom csak, hogy négy cicáról van szó. Ha nem szeretnél darabonként 2000 forintot áldozni, akkor én azt javasolnám, hogy keress meg egy állatpatikát vagy állatorvost, ők biztos tudnak valami olcsóbb megoldást javasolni.
2009. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!