Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg anyumat...

Hogyan győzzem meg anyumat arról, hogy mindenféleképpen ivartalanítani kell a macskát? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy szobacica, éjszaka a teraszon alszik, napközben pedig bent lenne HA nem tüzelne hetente, és nem menne az agyamra. Nem tudok tőle aludni, ha ki akarom fárasztani (játszok vele, hogy éjszaka ne nyávogjon annyit és tudjak aludni) fuldokló hangot ad ki. Anyámmal már ott tartunk, hogy éjszakára szobát cserélünk, mert őt állítólag nem zavarja a nyávogás. Ivartalanításról azonban úgy vettem észre hallani nem akar, azt mondja, jajj ne vegyem ennyire komolyan, majd elmúlik. De látszik szegény macskán, hogy szenved. Szóval hogyan győzzem meg? Mellesleg ivartalanítási akciót is kerestem Borsodban, de nincs... Így elég drága is, de ez egy másik sztori... Köszönöm, hogy elolvastad!!! :)


18/l


2013. máj. 1. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2 ivertalan macskám van, nem depis, nem elhízott egyik sem. Viszont jókedvűek és játékosak. Ezek a sz@r tabletták viszont tényleg tönkreteszik a macskát.
2013. máj. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A macskám most elég depis, csak akkor eszik ha nagyon éhes. Inni viszont iszik rendesen szerencsére. Én egy kicsit sokallom a 15500 Ft-ot, amit az egyik orvos ajánlott, az állatkórház 12500, máshol (pl Tatán) meg 3500 ft-os árat láttam, illetve itt gyakorin is egy páran megúszták 2-5000 ft-tal a nőstény cicát...
2013. máj. 2. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!