Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sos! Sos! Nagyon nagy a baj?

Sos! Sos! Nagyon nagy a baj?

Figyelt kérdés
A cicám nagyon rég őta vemhes március eleje óta és nem akarsz szülni:(( nagyon félteem mit lehet tenni? Olyan válaszokat nem kérek hogy ivartalanítsd.. Köszönöm :D
2013. máj. 5. 19:54
 1/9 anonim válasza:
Nekem is volt 3 cicám igaz ők mentek arra amerre akartak...Ők is voltak vemhesek ilyenkor eltűntek..egyrészről azt ajánlom hogy ne aggódj mert az ösztönei segítik a cicust más részről pedig vidd el orvoshoz.:))
2013. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyomogasd meg gyengéden a hasát ha érzed a piciket akkor fordulj állatorvoshoz, ha nem érzed őket akkor álterhes megesik az ilyen el fog múlni.
2013. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendbeen vannak kiscicák megnéztem:) nem tudom mert márt tényleg itt az ideje :) további válaszokat kérek:)
2013. máj. 5. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Én meg felelős állattartókat kérek!


Mikor volt a fedezés?Hány napos vemhes most?Ha ezeket nem tudod pontosan,akkor miben kéne segíteni?Így azt se tudod mikor kéne szülnie...

2013. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vicuska87 ***** válasza:

Ki tudja azt megmondani, hogy nagy e a baj, az állatorvos. Lehet hogy semmi baj nincs, lehet hogy van!


ÉLjen a felelős állattartás. Pedig az ivartalanítás, sokkal nagyobb könnyebbség a cicának is!

2013. máj. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt állatorvosnál aki éppen annyit mondott ha itt az ideje szülni fog a macskám...Tudatosan lett fedeztetve, és már lassan 1 és fél hete kellett volna szülnie...
2013. máj. 6. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosan gyártod a házicicát amiből kb 2 millió van az utcán.

Sajnos nem mindig indul el a szülés,van,hogy anyaméhben meghalnak és azok nem jönnek ki...

2013. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a cica a vemhességének 70. napján sem fial meg érdemes elvinni a dokihoz! ha már több mint 70 napja vemhes akkor lehet hogy valami gond van.
2013. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2013. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!