Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudom, hogy rövid...

Honnan tudom, hogy rövid szőrű-e a macskám? Részletek lent

Figyelt kérdés
Szeretnék furminátort venni a cicámnak, de nem tudom, hogy ő hosszú szőrűnek, vagy rövid szőrűnek számít. Nem találtam olyan oldalt, ahol leírták volna, hány cm szőrhosszúságtól számít a macska hosszú szőrűnek. Az enyém perzsa anyától és brit kék rövid szőrű apától van :)(Kb. 2-3 cm hosszú a szőre) és az lenne még a kérdésem, hogy a kistestű kutyának való furminátort (ami 1 kg-os állathoz már jó) használhatom a cicámra is? Nem tudom, miért, de 2000 Ft különbség van a macska és a kis testű furminátor között. Nem ugyan az a penge hosszúsága? Esetleg, ha rövid szőrűhöz való furminátort veszek a macskámnak, és kiderül, hogy hosszú szőrűre valót kellett volna vennem, az ápolásnál megsérthetem a macskát, mert nem az ő szőr hosszúságához való a készülék?
2013. máj. 7. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az már hosszú szőrűnek számít....többire sajnos nem tudom a választ
2013. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
illesz egy képet,de szerintem a te cicád rövidszőrű
2013. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem a képeket, a kutyára valónak mintha rövidebb lenne a fogazata. Ha rövidszőrű macskára valót veszel, azzal inkább az lenne a gond, hogy nem tudja kiszedni rendesen az aljszőrt, mert rövid a fogazata. A leírásod alapján azt mondanám, hogy rövidszőrűnek minősül a cicád.
2013. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vicuska87 ***** válasza:
Felesleges a furminátor, vegyél neki egy 1 all systems kefét, az kihoz mindent!
2013. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hogyan lehet képet illeszteni? A válaszokat eddig is köszönöm. Egyébként nem rég megmértem a szőrét:) a hátán 4 cm, a mellkasán 2-3 cm hosszú a szőre.... Várom a további tanácsokat....
2013. máj. 7. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!