Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kezdjünk egy kiscicával?

Mit kezdjünk egy kiscicával?

Figyelt kérdés
Most este találtunk egy kismacskát az utcán és nem tudjuk mit kezdjünk vele. Az egész cica kb 10 15cm hosszú, tehát valószínűleg még csak néhány hetes. A szőrzete alapján nem tűnt kóbor macskának, de ki tudja, az is elképzelhető, hogy kirakták. Viszonylag ritkán vagyunk otthon, úgyhogy nincs túl sok időnk egy háziállatra, milyen lehetőségek vannak? Oda lehet valakinek ajándékozni, vagy valamit kezdeni vele?
2013. máj. 8. 21:28
 1/10 anonim válasza:
84%
nyugodtan oda lehet ajándékozni bár ha még ilyen pici figyelni kell rá nagyon mert valószinű hogy még szopott. Az én cicám is picinek került hozzánk ezért alig ivott:/ de rá kell eröltetni aztán hozzászokik. de ha nagyon nincs más választás adjátok be egy menhelyre vagy ilyesmi:/
2013. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ!
2013. máj. 8. 21:58
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Meghirdetheted interneten is. Én annak idején ott találtam gazdit a nálunk született kicsinek.De sztem egy ideig még gondoskodjatok róla. Biztosan nem tudnátok megtartani? Egy cicával nem kell annyit foglalkozni, mint egy kutyával. Az alomra is rászoktatható, és nem piszkít a lakásba. Sőt megtaníthatod hámon menni és akkor sétáltathatod is. Amúgy kertes házban vagy lakótelepen laktok.
2013. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kertes ház, és lényegében azért kételkedünk a tartásban, mert eddig már volt egy kutyánk és a dolgok nem éppen úgy alakultak, ahogy elterveztük, a vége elajándékozás lett sajnos, és ezért nem gondolkoztunk még kifejezetten a megtartáson.
2013. máj. 8. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Előző vagyok. Mi is kertes házban lakunk és van 3 és fél cicánk (azért fél mert rendszeresen odajár hozzánk, de kicsit félős tehát nem teljesen a miénk :D). Kint vannak naphosszat és teljesen jól vannak. Nincs velük olyan extra foglalkozás, de amúgy szelídek bújósak. Előfordul, hogy min sem tudunk a nap 24 órájában otthon lenni és mégis elvannak. A cica az egy kicsit függetlenebb mint egy kutya.
2013. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen csak nálunk rengeteg a kóbor macska, és azokat nem szeretnénk magunkhoz szoktatni.
2013. máj. 8. 22:24
 7/10 anonim válasza:
mi pont most akarunk venni pár hetes cicát:D
2013. máj. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vicuska87 ***** válasza:
Facebook, cicamentő angyalok, nekik add oda, és majd ők keresnek neki gazdit, vagy segítenek gazdit találni!
2013. máj. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végül is úgy döntött a család, hogy megtartjuk, majd meglátjuk mi lesz belőle.
2013. máj. 10. 17:34
 10/10 legion ***** válasza:
Remélem megszokjátok egymást,és szerető gazdái lesztek!Kívánom nektek,és az új családtagotoknak,hogy így legyen!
2013. máj. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!