Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2hónapos kiscicám sántikál....

2hónapos kiscicám sántikál. Ugye rendbe fog jönni magától?

Figyelt kérdés
tegnap este az unokatesóm rálépett a cicám lábára, és reggelre kétszeresére dagadt. kicsit sántít is, de nem mutatja a gyengeség jelét, ha belefeledkezik a játékba akkor leteszi rendesen a lábát. Ne nézzetek rossz gazdinak, ha nem lesz jobban visszük dokihoz.
2009. szept. 30. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem viszed el dokihoz!
2009. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az alsó részét is elolvastad?
2009. szept. 30. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
azonnal vidd el dokihoz! az én cicámnál is ilyen volt de elhatalmasodott még a gerincig is felment a fájás, de kaptunk szteroidot 3000 ft ért 20 szemet, és helyrejött, lement a dagadás (a víz) és semmi baja azóta sem, de ha nem kezelteted lehet hogy nagyon sokáig fog sántitani (akár örökké ha törése van és rosszul forr össze) érzékenyek a lábfejük
2009. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem visszük dokihoz: a dagadás csökkent neki, és már nem is sántit. Ráerőszakoltam egy vizes zsepit a tapijára. :)
2009. szept. 30. 19:02
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok.


azt akartam írni hogy viGYed el :D


igen elolvastam az alsót is

2009. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a cicám nem úgy néz ki, mint akit állatorvoshoz kéne vinni, úgyhogy nem fogom fölöslegesen kocsiztatni, és az állatorvos akkor is elkérne vagy 3000Ft-t hogyha semmit nem kéne adnia neki.
2009. szept. 30. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
a vizes zsepi aztán sokat ér....jóhogy nem hajzselés fültisztítópálcikát teszel az ujjai közé:D
2009. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
valószínű meg fog gyógyulni de én a hejedbe elvinném orvoshoz
2010. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!