Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám 2 napja ellett és...

A macskám 2 napja ellett és nem fekszik vissza a kicsik mellé miért?

Figyelt kérdés
Ez baj ? A cicám össze vissza mászkál az udvarra is ki akar menni kóborolni minden felé és otthagyja a kicsiket nem is fekszik melléjük eddig minden rendben volt mindentől óvta őket és most csak akkor megy vissza ha nyávognak nagyon aggódom lehet csak egy kis pihi kell neki de kérlek válaszoljatok !!

2013. máj. 12. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a macska nem ember

attól, hogy kölykei vannak, eljár vadászni, nincs egész nap mellettük, csak visszajár gyakrabban szoptatni

2013. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ez az első ellése, akkor valószínűleg még nem tudja, mit hogyan kell. Sajnos ez a természetben is előfordul.


Elképzelhető, hogy azért megy vissza ha nyávognak, hogy megetesse őket, a nap többi részében pedig vadászik, eszik, ahogy a természetben is tenné, hogy legyen anyateje.


Konkrétan milyen körülmények között, milyen környezetben él a cicád?

2013. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nekem is volt ilyen macskám az se akarta etetni őket.

Vagy a cicával van gond vagy nem érzi a szagát a kölykein.Nem szabad fogdosni a kölykeit.

2013. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem baj! A mi macskánk egésznap velük volt! csak pisilni járt ki. Még játszott is velük!! :333 A leg aranyosabb dolog volt amit valaha láttam! halál cuki volt! mindegy!

szóval zárd össze őket, és talán elkezd gondoskodni róluk! :)

2013. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Az anyaai ösztön benne van akkor ha nyávognak a kicsik és visszamegy hozzájuk. Nem kell hogy egész nap bent feküdjön náluk. neki is kell a pihenés, és az nem az ha egész nap szívják csak. Figyeld hogy azért bizonyos időközönként jár e hozzájuk. Ha jár akkor nincs gond.
2013. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat most benn vannak a cicák az anyjuk is benn volt kiskorában de már egy fél éve az udvaron tartjuk csak néha engedjük be és most lehet zavarja a bezártság de azért törődik a kicsikkel és eteti is őket csak azért aggódtam mert azt hittem hogy egyáltalán semmi másért nem hagyja ott őket csak azért hogy egyen meg pisiljen de valószínű a társaságunkra és egy kicsi nyugalomra is vágyik köszönöm hogy megnyugtattatok :)
2013. máj. 14. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!