Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek az anyacicámmal,...

Mit tegyek az anyacicámmal, hogy szoptasson?

Figyelt kérdés
Pár napja ellett a cicám, első (és utolsó) szülése. A kiscicákat szeretném elajándékozni, ezért lettek megtartva, de az anyuci nem nagyon törődik a kicsikkel. Ha én nem rakom melléjük, egész nap nem szoptatna. Tudom, hogy kell neki pihenés is, de mikor már több órája feléjük se nézett, és a kölykök sírnak, azért odamehetne magától, mégsem teszi. Ezt lehet valahogy orvosolni, vagy elválasztásig nekem kell noszogatni, hogy tegye a dolgát? :( Kicsit aggódom, hogy a kölykök majd elpusztulnak. :( Mi a teendő?

2013. máj. 12. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyet tehetsz, mikor a kicsik sírnak, melléjük teszed. Az első ellése, nem csoda, hogy nem tudja, mi a dolga. Ez az állatvilágban előfordul.
2013. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Akkor addig majd odatessékelem. Igen, gondoltam, hogy a tapasztalatlansága a gond. No sebaj, nem olyan sok idő, utána meg viszem szépen ivartalaníttatni, nem lesz több ilyen gond vele :3
2013. máj. 12. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Van elég teje? állatoknál ez úgy működik, hogy elsősorban azért mennek szoptatni, mert feszül a cicijük. (meg hallják, hogy sír a kicsi)
2013. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem van teje, a kiscicák is jó kis pókhasúak *u* És nagyon fejlődnek. :3 Ha nem lenne neki teje, akkor szerintem sokkal többet sírnának, nem? :/ Bár nem tudom ._. Hogy lehet megállapítani ezt?
2013. máj. 13. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor biztos van. :)

Amúgy ha megfogod a cicijét, érzed, hogy mennyire van tele.

2013. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!