Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kit/mit hívjak ha elütött...

Kit/mit hívjak ha elütött állatot találtam? Még él, vérzik a feje!

Figyelt kérdés

Újpesti vagyok, Káposztásmegyeri, és egy cicát elütöttek, egy bokornál fekszik, nagyon vérzik a feje, nem bír felállni, csak húzná magát arrébb.


Kérlek segítsetek, kit hívjak?


2013. máj. 13. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is ha tudod fogd meg és vidd be hogy ne tudjon el vánszorogni. Nekik írj ők lehet tudnak segíteni:

[link]

2013. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A legjobb lenne az állatorvos, ilyenkor ha jól tudom már ügyelet van, vagy egy állatvédő szervezetet..
2013. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állatorvosi ügyeletre vidd be kérlek!!! Írd majd meg, hogy mi lett szegénnyel! Ügyes legyél!!!
2013. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon óvatosan emeld, nem szabad nagyon mozgatni, az esetleges gerincsérülés miatt.

De igen, állatorvosra lesz szükséged nagyon gyorsan.

Újpesten van a Gizmók Állatorvosi rendelő, ügyeletben is fel lehet hívni az adott telefonszámot:

o6-2o-669 6o42


06-20-669 6107

2013. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a boltos lány találta meg, én gyorsan feljöttem a macskadobozért, meg kiírni a kérdést, de mire leértem állítólag egy kutya megugatta, és elmenekült. Mindenhol megnéztük, kocsik alja, bokrok, mindent, de nem találtuk meg. Egyébként fogadták volna a Lehet úti kórházba, tehát ha meglesz, bevisszük.


Köszönöm.

2013. máj. 13. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!