Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a kandúrom hova mehetett?

Anonim Rasta. kérdése:

Eltűnt a kandúrom hova mehetett?

Figyelt kérdés
Vagy 200x írtam erről a témáról de egy normális válasz sem érkezett ezért újra megpróbálom.Már lassan 8 napja nincs meg a kandúrom nincs ivartalanítva de gondolkoztunk már azon hogy elvisszük nem tudom a bagzási időszak meddig tart de még siratni sem tudom mert nem az első eset volt még egy kandúrom de az is eltűnt na de mindegy jól élt elkényeztetett kis macsek volt utolsó napon amikor láttam mintha kicsit kanos volt fürdés közben ezért is gondolok arra hogy csajozni van.
2013. máj. 17. 19:49
 1/7 borcsi02 ***** válasza:
Szerintem is "csajozni van", de a 8 nap nem túl megnyugtató:(... Kérdés, hogy mennyire kötődő típus, eltűnt-e már hasonlóan hosszú időre? Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon sok kandúrt ütnek el ilyentájt az utakon, mennek, mint a kis vaklégy, tesznek az óvatosságra. Körülnéztél már a környéken? Mert ha nem találtál rá elütve egy pár utcányi nagyságú körzetben, akkor simán van rá esély, hogy még mindig kóborol. Csak utána kell járnod, és pár plakát sem ártana, hátha valaki látta. Ha majd előkerül, amire még azért jó esély van, akkor viszont érdemes lesz majd elvinni ivartalaníttatni, mert akkor nem fog többet előfordulni ilyesmi, és nem kell többet stresszelni miatta! Drukkolok!
2013. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hosszú időre még nem tűnt el a maximum 1 nap de azután reggel előkerült körülnéztünk a környéken autó nem üthette el mert nincs nagy forgalom ha megy is nem gyorsan és a mi cicánk nem rég óta ivarérett ezért nyugtatom magam ezzel hogy csajozik vagyis bagzik és okos de még az is lehet hogy valaki bezárta és jó koszton élt hogy olyan könnyen elszokjon tőlünk.
2013. máj. 17. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
a miénk is volt,hogy elment 2 hétre!ilyenkor tombolnak a hormonok és elmennek Don Huant játszani,nyugi nemsokára előkerül:)
2013. máj. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem is am köszi a válaszokat :)
2013. máj. 18. 07:03
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Az enyém is most jött haza 6 nap után. Lóg rajta bunda, tele van karmolásokkal, le van soványodva, olyan mintha egy krokodil köpte volna ki.:D Kicsit rendbe raktam, megetettem, megitattam, aludt pár órát és sipirc, újra elhúzott.:D
2013. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az még jó ha hazament :) de az enyém sajnos még nincs meg.
2013. máj. 18. 17:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nem jött elő valaki elvitte...
2013. máj. 22. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!