Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fialás után 2 héttel lehet,...

Fialás után 2 héttel lehet, hogy tüzel a macskám?

Figyelt kérdés
2 hetes a pici,a szobámban fialt,sehol máshol nem akart.Most az a mániája,hogy ide oda,viszi a kicsit a szekrényembe akarja a legfelső polcra költöztetni.Már kivittem a kamrába,dobozba is,de jött vissza a szobába nyávogni.Most a szekrény alján csináltam neki helyet.Úgy tűnik el van,de csak nyávog,pürrög,teljesen kikészít.Soha nem volt ilyen.A kandur cicák ismét megjelentek az udvarunkban,félek,hogy megint hozzá jönnek.Lehetséges ez,ilyen hamar,vagy csak az a baja,hogy nem tetszik neki a hely?

2013. máj. 19. 20:32
 1/3 Vicuska87 ***** válasza:

Nem szerencsés összevissza hordozni a kicsiket! Ha már a szobádba eletted, akkor hagyd ott őket!

És vidd el ivartalaníttatni, így megelőzhetsz egy újabb adag kiscicát!

2013. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szegényke volt ivartalanításon,csak épp a doki azt mondta,hogy az egyik petefészke még nincs kifejlődve ezért elkötötte.9 hónapos volt már,hozzá teszem.Az új orvos mondta is,hogy ilyenről még nem is hallott.Fölöslegesen szenvedett szegénykém.Természetes,hogy vinni akarom még egyszer,persze nem ahhoz aki csinálta.De most nem az ivartalanításról akartam itt végül is beszélni,és nem én akartam,hogy a szobámba fialjon,ő nem akart máshova.Egész éjszaka a kinti konyhában ültem vele,hogy ott a dobozába fialjon,de ment a szoba felé,és keservesen nyávogott,követett mindenhova.Amint behoztam reggel 6kor már meg is volt a cica.Csak már most nem tetszett neki a doboz,mindig kihúzgálta belőle,vitte volna a szekrény tetejére a picit,Egyszer szegényt le is ejtette,a tvről ahonnan felugrik.Azóta aludni,sem bírok mindig figyelem ne hogy megpróbálja megint.Most a szekrény aljában,csináltam neki helyet,zoknival kitámasztottam résnyire,mert az sem tetszett neki ha teljesen nyitva volt az ajtó.2 napig jó volt neki,most megint nyávog.De legalább már nem vonszolja mindenfelé szegény kismacskát.Azon is gondolkoztam,hogy lehet,hogy csak kényeskedik,hogy többet figyeljek rá.Reggel ugrik rám,és ébresztget.Azért furcsa,mert soha nem foglakozott velem,még simizni sem engedte magát.A tüzelést meg azért kérdeztem,mert megint ellepték ugyan azok a kan macskák az udvart esténként,mint mikor bagzott.
2013. máj. 20. 08:00
 3/3 anonim válasza:
A saját tapasztalataim szerint tüzelhet. Nekün egy befogadott cicánk van és amint eljött a tavasz vemhes lett. Megfialt, 3 kicsiből csak egy élt. Majd 3-4 naposan ott hagyta a kiscicát másfél napra és megint vemhes lett. Szombaton fialt 9 kölyköt, de mind halott volt. Nem tudom mi ez a sok halva született kölyök és aggódom érte. A jó állatorvos meg szabadságon van...ahhoz meg én nem viszem a cicámat aki nem tud normálisan összevarni egy sebet, és mindent nekünk kell megoldani..Ha megint bangúrozhatnékja lesz kénytelenek leszünk elzárni.
2013. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!