Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy gondozzuk a nemrég...

Hogy gondozzuk a nemrég született macskákat?

Figyelt kérdés
Az egész úgy történt,hogy reggel a macskánkat a tévé,és a szekrény mögött találtam.Nem tudtam megetetni,mivel folyton ott kucorgott.Már régen tudtam,hogy vemhes.Gondoltam,lehet,most fog szülni.Elmentem az iskolába,hazajöttem,és hallottam a kiscicák hangját,és 3 kölyköt találtam a kicsi vackukban,az anyjukkal.Szóval gondozási tanácsokat szeretnék kérni,ha már nagyobbak lesznek.

2013. máj. 21. 16:17
 1/7 anonim válasza:
50%
CUKI CICÁÁÁÁÁÁÁÁK ^.^
2013. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen... :D
2013. máj. 21. 16:22
 3/7 anonim válasza:
41%
Nekem másfél hete ellet a cicám, nagyon jó anyuka nem a kiscicákat kell gondozni inkább az anyukát mert ő mindent megcsinál a kicsikkel. Nagyon sokat kell enni adni az anyukának és szeretgetni se árt és figyeld, hogy tisztítja és szoptatja e a kicsiket. Két hetes korukig nem kell nagyon mást csinálni a későbbiekkel még nincs tapasztalatom :)
2013. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,az anyukájukat sokat etetem,gondozom,csak mindent meg akarok adni a kicsiknek,ez csak egy gyors reakció,mivel úgy örülök nekik!!! :D
2013. máj. 21. 18:01
 5/7 A kérdező kommentje:
De jó!!!Az egyiknek már félig kinyílt a szeme,és folyton vinnyog.És persze nem bír egy helyben maradni... :)
2013. máj. 30. 19:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma sajnos új gazdát kaptak,nagyon virgoncok,össze-vissza futkorásztak...Még tegnap...
2013. jún. 29. 13:15
 7/7 anonim válasza:
Ne máá', hogy engedhetted el a cuki cicákat :(((
2013. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!