Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kedvesek vagytok a cicatokkal?...

Kedvesek vagytok a cicatokkal? Szepen beszeltek Hozza?

Figyelt kérdés
Mivel szoktatok kedveskedni neki?En pl. fesulom,azt imadja.
2009. okt. 3. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én így szoktam neki udvarolni: "Tudod milyen szép vagy?" meg: " Tudod milyen jó gazdád van?" meg: "Mit gondolsz, minden cica ilyen finomakat kap enni?" És ettől elovad..., meg én is...
2009. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A whiskas jutalomfalatkát imádja, én azzal szoktam neki "kedveskedni". Viszont az én cicám nagyon durva természetű, ezért nem lehet vele kedvesen beszélni, mert mindig megkarmol, ha simogatni akarom, de azért néha hagyja :)
2009. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
anyám folyton ringatja és énekel neki, én meg kikészülök :)
2009. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem b.meg!Rugdosom,ütöm,verem!Ki is szoktam hajítani az ablakon!


Hülye kérdésre hülye válasz!Szerinted feszültséglevezetőnek van macskám?Vagy minek?

2009. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

hajjaj...nálunk mindenki ezt csinálja,amkor csak lehet:)

Imádjuk:) [link]


[link]

2009. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

18:22-es,nem tapintottal ra a kerdes lenyegere.

Feltetelezem,hogy mindenki szereti a cicajat,es kedveskedik neki, en arra voltam/vagyok tovabbra is kivancsi,hogy ki hogyan,es mivel.

2009. okt. 3. 18:48
 7/13 A kérdező kommentje:
18:23 -as,edesek a cicaid,jo dolguk van:))
2009. okt. 3. 18:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk kinti cicánk van, és van a teraszon egy "dorombolós szék", ahová ha valaki leül, a cica odamegy az ölébe, mert tudja, hogy olyankor cicasimogatás van :)
2009. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nálunk mindenki imádja Pityut.Szeret az ölünkben aludni,akkor mindig körbe fordul vagy 3-4 szer,de mindig ugyan úgy fekszik vissza..XDHa azt akarja hogy simogassuk, harapdál,de csak finoman,így hivja fel magára a figyelmet.Nagyon szereti ha vakargatjuk a fülét,és a nyakát.Akkor mindig úgy fogatja a fejét,hogy mindenhol érje a simogató kéz.
2009. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, nekünk 2 cicánk van, az egyik inkább vadász cica, nem túl hízelgős, ellenben a másikkal... Gyönyörű hamvas és mivel sokszor mondtuk neki, tudja is magáról... és ki is használja... Konkrétan képes úgy feküdni az ember kezében, mint egy baba és pislog a nagy szemeivel, mivel mindig gagyarászunk neki.
2009. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!