Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy vagy két cicát...

Szeretnék egy vagy két cicát örökbe fogadni. Hol vannak Borsod és környékén ilyen menhelyek?

Figyelt kérdés
Csak az egri cica mentőket találtam.
2009. okt. 3. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én miskolci vagyok, egyszer találtunk egy kölyökmacskát, és a Tiszai pályaudvar felé volt egy menhely, ahol befogadták. De ez évekkel ezelőtt volt, úgyhogy nem tudom...
2009. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresel hirdetésben? Rengeteg ingyen cica van, rájuk sem vár jobb sors ha senkinek nem kellenek.
2009. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

[link]

Jelenleg összesen 230 kutyáról és 40 macskáról gondoskodnak.

2009. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most nem a menhelyeket akarom ellehetetleníteni, a szívem szakad meg az ott élő állatokért, mégis azt mondom, NE onnan hozz állatot, amennyiben nem akarod megkockáztatni, hogy pár hónapon elpusztuljon. Elmondom miért. Kolóniákban, olyan helyeken, ahol sok állat él együtt összezárva, fokozott a kockázata egy FIP nevű macskabetegségnek, ami sajnos gyógyíthatatlan, a cica biztos halálát okozza. Ez egy vírus, ami különösen menhelyeken terjed,a közös macskawc, tálkák, rossz higiénés körülmények miatt. Több ismerősöm volt már úgy, hogy menhelyeről hozott kiscicát, és a cica pár hónap múlva belehalt ebbe a vírusba. Szó szerint zsákbamacskát húzol, mert a látszólag egészséges macska is hordozhatja vírust, a lappangása több hét is lehet. Hozz cicát inkább magánszemélytől, az állatos netfórumok tele vannak ilyen hirdetéssel, ahol kis,szebbnél szebb házimacska kölyköket kínálnak ingyen, a FIP jóval kisebb rizikójával. ha innen viszel cicát, ugyanott vagy mintha menhelyről hoznál, hiszen ezek nagy része is sajnos ott végzi, ha nem találnak nekik gazdát. Az express.hun vagy pl a zug.hu oldalon sokat találhatsz.
2009. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
miért nem szóltál?:D nagymamáméknak 6-ot fialt a macska és muszály volt őket ˝eltenni láb alól˝ :(
2010. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!