Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyasmi macskákra ami a...

Van olyasmi macskákra ami a galambok lábán van? Sok olyan macska van a környéken mind az enyém, és nem mindig tudom melyik az enyém.

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy vmi "dísz" a nyakába, vagy kis gyűrű a lábára (direkt macskának) Van ilyesmi? Hogy hívják?
2011. nov. 5. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van!, nyakörv. Ha mind a tied, akkor mi az, hogy nem mindig tudod melyik a tiéd? :)
2011. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyűrűzni csak madarat szoktak (tudtommal)

A "dísz a nyakában"-t pedig más szóval nyakörvnek hívják. Ilyet természetesen tudsz venni bármelyik kisállat kereskedésben vagy nagyáruházban. :)

2011. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem mindEGYIK az enyém, csak MIND (úgy nézki mind) az enyém. És a nyakörv nem zavarná őt? Menyi idő még mekszokja? HA erre a célra használom, hogy megkülönböztessem (nem arra hogy sátáltassam), akkor "örökre" rajtamaradhat? vagy ne?
2011. nov. 5. 12:44
 4/7 A kérdező kommentje:
*mint - bocs elírás
2011. nov. 5. 12:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy rikító színű bolhanyakörvet.Azon van gumibetét,vagy gyengített az egyik része,nem tud vele fennakadni és ugye a bolha ellen is jó.
2011. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy bilétát a nevével, a nyakörvre.
2011. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én olyat láttam, hogy a nyakörvén volt egy kis biléta, azon a cica neve, meg a gazdája neve, és címe.

amúgy, ő nem tudja, hogy melyik a gazdája?:)

2012. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!