Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az anyamacskám egyik cicije...

Az anyamacskám egyik cicije körül hát hogy is mondjam bedagadt. Mi lehet baja?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre pont az amiből az 1 szem kiscicája legtöbbet szopott, egy napja vitték el és hát kb azóta ilyen neki kicsit piros is szegénmnek vizesruhát raktam rá de mit lehet a baj ... ??? állatorvoshoz majd viszem hozzá de még 2 napig nem rendel mit tegyek ??

#anyaacskám
2013. máj. 30. 14:56
 1/3 A kérdező kommentje:
elnézést férre irtam :( egyik cicje bavan dagadva de csak az az egy, meg hát annak a környéke még :(
2013. máj. 30. 15:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a kutyámmal volt ilyen.

Ki kell nyomnod, meg kell fejni. Ez így hülyén hangzik, de felgyűlt a tej, és azt onnan ki kell szedni, úgyhogy fogod a macsekot, és lefejed a tejét abból a cicijéből. Naponta többször is. Ha minden igaz, hagyni fogja, bár fáj neki. De jobb lesz utána, mert nem fogja feszíteni, meg fájni.

2013. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válszt de más lehetöség is biztos van lécci segitsetek !!!!!
2013. máj. 30. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!