Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy maine coon fajtájú...

Van egy maine coon fajtájú kiscicám. átlagos a méretei alapján?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, h kinek mekkora volt 2.5 hónapos korában a macsekja? ha esetleg tudja?


Az enyém már most több mint 50cm és kb 2kg.

Olvastam neten, h a világ legnagyobb ilyen fajtájú macskája 1.3m hosszúra nőllt, természetesen az orra hegyétől a farka végéig mérve.



2013. máj. 30. 18:07
 1/5 anonim válasza:

Szerintem teljesen normális, bár attól függ hány évesen 50 cm és 2 kg. A mamámnak a 4 éves kan maine coon-ja most 7-8 kiló és szerintem megvan 80-90 cm az orrától a farka végéig.

Egyébként először egy nőstény macskája volt, akit pároztatott, és 7 kölyök közül ez a fiúcska volt az egyik, és amikor még picik voltak, gyakran segítettem a mamámnak lemérni őket, leginkább a súlyukat. Holnap jön haza a mamám, talán akkor több kérdést is meg tudok kérdezni a kölykökkel kapcsolatban. Szóval ha még érdekel valami, kérdezz. :)

2013. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értelemszerűen 2.5 hónapos a macsek.

Köszi a választ.

2013. jún. 1. 20:29
 3/5 A kérdező kommentje:

Pontosítok, most szombaton lesz a cicus 3 hónapos, 1.7kg és 62cm hosszú.

Kis korától kezdve ő volt az alom legnagyobb cicusa, természetesen kandúr.

Még mindig várom a válaszokat a kérdésemre. Átlagosnak mondható a méretei alapján, sehol nem találtam a neten ami alapján viszonyíthatnék. ezért lenne fontos ha tudna valaki mondani valami értelmeset.

2013. jún. 5. 17:52
 4/5 norzsu ***** válasza:

Nem tudom, tudsz angolul? Mert ha igen úgy van a növekedésükről anyag:

[link]

[link]

[link]


1 pound - 0,45 kg

2013. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Áhh, kösz átnéztem találtam pár hasznos dolgot ami segít.
2013. júl. 6. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!