Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nemsokára érkezik a kiscicám....

Nemsokára érkezik a kiscicám. Hogyan érdemes bemutatni a kutyának?

Figyelt kérdés
A kutyám életében egy macska volt, de ő itt lakott, mikor ideköltöztem kutyástul, úgyhogy inkább a macska fogadta be, nagyon jóban voltak, a macska pl. a kutya házába szokott kölykezni, annyira bízott benne. Ő azonban sajnos meghalt, most szeretnék hozni egy kiscicát, mert hiányzik a macska. A kutyám bár elfogadta az előző macskát, de alapvetően ideges a macskákra, kergeti őket, ha futtatom, vicsorog rájuk. Hogyan érdemes bemutatnom egymásnak őket? Arra gondoltam, hogy a kezemben védve lenne a cica, de félek, hogy akkor féltékeny lesz, ha leteszem őt a földre, akkor meg esetleg megijed a kutyától és elfut. Nem agresszív amúgy a kutyám, a szája nagy, de szerintem jobb félni... Mit tegyek?
2013. máj. 29. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
"némmá buksi széttépnivaló"
2013. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem az elso egy ket hetben maradj otthon veluk ha kedvelik egymSt ha nem! :)
2013. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
se hogy vagy meg szokják egymást vagy nem de te erőszakkal ne próbáld őket bemutatni egymásnak met akkor csak rontassza a helyzeten.
2013. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 acelsziv ***** válasza:

Nálunk, ha jövevény érkezett - cica, nyuszi, csirke, kacsa - Mindig odavittük egyenként a két kutyához és kézben tartva megmutattuk nekik. Közben magyaráztuk a kutyának: szagold meg, nem szabad bántani, nagyon ügyes vagy. és simogattuk a fejét.

Soha nem volt gond ezek után. Több alkalommal együtt is aludtak.

2013. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!