Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 12 napja születtek kiscicák....

12 napja születtek kiscicák. Egy kivételével kinyílott a szemük. Ennek a kis szerencsétlennek ma gennyes váladékjelent meg a szemén. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 08:57
 1/3 anonim válasza:

Főzz kamillát neki, és kenegesd vele a szemét!

Ez segíteni fog rajta, ki is fog nyílni a szeme.


Nem egy macska almon túl vagyok tudom, hogy működik :)

2013. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van! Ha esetleg nincs azonnal kamilla,akkor forralj vizet,majd langyosra hűtsd le,és egy kozmetikai vatta lappal törölgesd! Vigyázz,ne nyomd rá nygyon! Sokazor húzd végig a kamillás lapot a nozija felől oldalra végig a szemén,és akkor szépen ki fog nyílni! :) Én másfé hétig kamilláztam anno egyik kinti cicám szemét,mert mindig tele ment porral,és gondolom begyulladt neki... napi 2-3 kamillázás,és rendben lesz! Sok sikert a picikhez! Ja,és a kamillát le kell forrázni,és langyosra hűteni! :) Másnap már azt a kamillát nem nagyon kellene használni,mindig főzz újjat!
2013. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori a kiscicáknál, nekünk is sokszor előfordult. A kamillás lemosás tényleg segít!
2013. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!