Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen szűklátókörűek...

Miért ilyen szűklátókörűek (ostobák) az emberek?

Figyelt kérdés

Rengetegen azt hiszik, hogy a macskák buták, önzőek stb. és ezért utálják őket. Nem veszik észre, hogy ez nevelési hiba.

Az én macskáimra a legfinomabb falatokat rábízhatom, mert nem esznek bele, sőt még vigyáznak is rá. Soha nem mennek a szomszédba szarni, randalírozni, és még sorolhatnám...

Mellesleg akik azt mondták, hogy utálják a macskákat a fent említett dolgokon kívül nem tudtak érvelni. Én meg őszinte vagyok, és elmondom, hogy nincsen megnevelve a macska, azért ilyen. Erre mindig letámadnak, hogy milyen hülye vagyok, meg nincsen igazam.

Érdekes, mikor ezek az emberek találkoznak a cicáimmal, mindig megjegyzik, hogy ezek nem is olyan utálatosak. De akkor sem ismerik be, hogy tévedtek.

Hogy lehetne ezt terjeszteni, hogy a macskáknak is szükségük van a nevelésre, mint a gyerekeknek, kutyáknak? miért nincsen macskaiskola? Hogyan lehetne ezt az egészet elkezdeni? Merem remélni, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki neveli a macskákat. :)


2013. jún. 8. 17:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én azt nem szoktam érteni, hogy miért pont a cicákat pécézik ki??? hogy "jaj, a kutyákat imádom, a macskákat gyűlölöm'". ez mitől van? a kutya hangosabb, több kárt tud okozni, koszosabb, büdösebb, több gond van vele. miért pont a cicákat nem szeretik sokan? bár, ahogy a tesóm mondta: azon nem lehet uralkodni..
2013. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Pontosan. Az ember nem szreti azt, amin nem uralkodhat.

Ez ugyan olyan dolog, mint az ismeretlentől való félelem. Nem tudjuk ki az, nem tudjuk mi az, gyorsan öljük meg, zárjuk be, koncoljuk fel.


Nem velük van a baj! Hanem velünk! Az emberiség beteg!

Sajnos nagyon kevés olyan ember van, aki használja az agyának azt a felét, aki látja már, hogy bizony súlyos gondok vannak. És kezdenek rájönni, hogy valami nagyon nem okés az emberrel.

2013. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!