Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fekete-fehér lány házi cicámat...

Fekete-fehér lány házi cicámat pároztatni szeretném, hol találok neki párt?

Figyelt kérdés

Kerestem neten, de mindenhol csak a fajta tiszta cicák hirdetései találhatóak meg. Szegénykém kéthetente tüzel és szenved. Szeretném elvinni megműtetni, de mindenki azt ajánlja, hogy ivartalanítás előtt pároztassam, így csökkentve a műtét kockázatait.

Nagyon szép fehér-fekete 9 hónapos lány macskámat gondoltam vagy fekete vagy fehér macskával párosítani, de nem tudom, hol kereshetnék neki egy párt. Facebookra nem szeretném kiírni, ez olyan intim Neki :P

Tudnátok segíteni?

Esetleg van itt valaki, akinek lenne kedve kirándulni egyet a kandúrjával?:) (Én is szívesen megyek)


2013. jún. 9. 14:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
A többiek már mindent leírtak, csak annyit fűznék hozzá hogy 9 hónaposan még kölyök. Ez kb olyan mintha egy 12 éves gyereknek kellene szűlnie, rohadtúl etikátlan. Ivartalaníttasd minnél előbb és ne kínozd vemhességel, eléssel, szoptatással.
2013. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

Ez tuti provokatív kérdés, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki az internet korában nem tud utánaolvasni, bőséges anyag található erről a témáról.

Egyszerű logika:

macska ivartalanítása=egyszer kifizetendő összeg, macska óvása

macskát nem ivartalanítani=több táp, orvosi költség, kiscicák elhelyézésenek gondja, költsége, állatok szenvednek...

2013. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicám 3 hónapos korában lett ivartalanítva a testvéreivel együtt, kutya bajuk sincs. (És az előző almokkal sem volt semmi baj.)

Ha lesznek kiscicák, és ha találtok nekik gazdikat, majd kérdezd meg őket egy-két év múlva, hogy megvan-e még a macska?

Nem lesznek meg! Ezért érdemes?

2013. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Már azt sem kellett volna megvárni, hogy tüzeljen, és szenvedjen. Ha pároztatod, akkor még jobban fog szenvedni, A nőstény macska párzás közben a fájdalomtól nyávog olyan keservesen!!! A hímek ivarszerve ugyanis tüskés!


[link]

2013. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!