Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szfinx-ek típusai között...

A szfinx-ek típusai között van ár különbség?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
3%

mi bajod? milyen szfinxet akarsz te venni?

ugye tudod, hogy szfinx nem létezik? persze nem akarom összetörni a kis lelki világod, de ezt nem árt ha tudod.

2013. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Remélem az első válaszoló viccnek szánta.

Szerintem szfinx-ből konkrétan egy fajta van, csak vannak hasonló "szőrtelen" fajták. Tehát van szfinx, don szfinx, peterbald és devon rex meg cornish rex, bár utóbbiaknak mintha van bundája, csak fura. Ezek nem "alfajai" a szfinx fajtának, hanem különböző fajták. Ha mégis lenne szfinxen belül valami típus, akkor bocsi. Vagy esetleg színre gondolsz? Ha azokra gondolsz, amiket leírtam tuti van különbség, meg szerintem egy része nem beszerezhető itthon. Konkrétan nem találtam így hirtelen tenyésztőt bocsi.Szfinx van: [link]

2013. jún. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első, tudod, nem a szfinxről, mint szoborról beszélt a kérdező (nem erről: [link]


hanem a szfinx cicáról.

erről: [link]

2013. jún. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ha már macska kategóriában teszi fel a kérdést, egyértelműen nincs köze egyiptomhoz. a tipus alatt a fajtát érted?

Kanadai (sok tenyésztő van az országban, de kevés a jó. sok a szaporító): [link]

Peterbald (1 tenyésztő az országban): [link]

Don (2 db tenyésztő van az országban): [link]

fontos hogy ne jofogás meg OLX-en keress hanem fórumokon, kiálításokon, hozzáértőktől kérj tanácsot ha szeretnél, nehogy valami nyomi beteg állatot sikerüljön a nyakadba varrni.

Hawaiian hairless/ Kohana: [link] annyira ritka hogy szinte nincs is...

nem elfogadott fajták:

levkoy: [link]

bambino: [link]

Elf: [link]

Dwelf: [link]

2014. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!