Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska eltört lába meg tud...

A macska eltört lába meg tud gyógyulni magától aztán ugyanúgy ugrál szaladgál?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A te eltört lábad meg tud gyógyulni magától?
2013. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ez macska. Egy állat, nem ember.
2013. jún. 12. 22:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyilván meg tud gyógyulni magától, de akkor úgy forrnak össze a csontok ahogy a törés pillanatában voltak. Lehet hogy nem lesz 100%-os gyógyulás (az embernél ugyanígy van.)
2013. jún. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Nem.

Volt egy cicám, csámpi. Úgy került hozzánk, hogy apám elkapta a kombájnnal. Egy hét múlva találtuk meg a mezőn. Még szerencse, hogy nem a róka vitte el.

Elvittük állatorvoshoz, mert három lába eltört. A hátsó kettővel nem tudott mit csinálni az orvos, mert már rosszul összefort, a bal mellsőt le kellett amputálni. Élt még 4 évet, de a lépcsőn nem tudott fel-le menni, nem tudott kaparni, ugrálni, se vadászni. A többi macska is folyton bántotta.

2013. jún. 13. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"De ez macska. Egy állat, nem ember."

Gratulálok,neked is plüss állat való nem egy élőlény..

Én egyébként azt mondanám a tettek alapján,hogy az emberek állatok és az állatokban több emberség van mint a legtöbb emberben.

2013. jún. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vicuska87 ***** válasza:
71%

A macska is élőlény ahogy te is!


Azt kívánom, ha eltörik a lábad, ne vigyenek orvoshoz, gyógyítgassák otthon!

Ez már állatkínzásnak minősül!

2013. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem mindegyik fogta fel a kérdést :) attól hogy nekem nem gyógyulna meg rendesen attól a macskának még lehet. Mert ő macska én ember le is írtam.
2013. jún. 13. 09:12
 8/13 Vicuska87 ***** válasza:

Írd már le kérlek, hogy felépítésében miben különbözik a macska az embertől?


MI az amitől a macskának magától 100%-osan begyógyul a lába?


Biológiát tanultál már?

2013. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mit hangsúlyozod,hogy te ember vagy?

Élőlény=élőlény hús,vér,csont,izületek.Mond el,hogy mért forrna össze neki perfektül ha a te csontod erre képtelen?

2013. jún. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémet egyszer elkapta egy kutya, még mielőtt hozzám került volna. Utána elvittem állatorvoshoz, aki kérdezte tőlem, hogy szenvedett-e el már nagyobb sérülést, mert valamiért ferde az egyik lába. Na, hát akkor valószínűleg eltört, de nem vitték orvoshoz, így rosszul forrt össze. Nincs sok hátránya belőle, kicsit érdekesen jár, de csak akkor lehet észrevenni, ha nagyon figyeled.

Egyébként javaslom add oda valakinek azt a cicát, aki felelősségteljesebben áll hozzá az állattartáshoz, nem úgy, hogy "ez csak egy macska".

2013. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!