Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak, h a legy ne...

Mit csinaljak, h a legy ne petezzen bele a macska kajajaba?

Figyelt kérdés
Hazban lakunk, az ajto nyitva van a cicak miatt, van az ajton ilyen gyongy fuggony de a legyek megis bejonnek es ha szaftos kaja van a cica taljaban mindig belepeteznek a legyek es undorito.....mit csinaljak?
2013. jún. 18. 17:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
mondjuk ne álljon egész nap a tálban a kaja...
2013. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha végeztek az evéssel,tedd el valahova a kaját,vagy fedd le valamivel.
2013. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mielott kiirtam a kerdest , azelott 3 perccel tettem neki ki a kajat csak hagyott egy keveset, epp csak bekapcsoltam a tv-t de valamit a konyhaba hagytam, es mar latom h 2 legy a talon van, lehesegettem oket es lattam h egy rakas petet mar leraktak, az egesz 2 perc volt.
2013. jún. 18. 18:04
 4/16 A kérdező kommentje:
na de az lesz amit a masodik kommentelo irt, a talkat rogton rakom a hutobe (h meg ne romoljon ha csak letakarom)
2013. jún. 18. 18:06
 5/16 anonim ***** válasza:
ugye nem abba a hűtőbe, amiből ti is esztek?
2013. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de, miert mi baja lenne? :P nem szart adok enni a cicaimnak.hanem szaftosat, szarazat vagy itthoni maradekot(tobbnyire hust), nem ertem hogy lefedve miert ne rakhatnam be a hutobe es kulon polcra. pff :)
2013. jún. 18. 18:10
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

pff :-D

hát akkor inkább befejezném itt a válaszadást

2013. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
koszi :)
2013. jún. 18. 18:13
 9/16 anonim ***** válasza:
Inkább adj neki szárazat, abba nem petézik a légy, nem tud megromlani, és hűtőbe se kell tenni. Csak mindig legyen sok friss víz a cicának, mert szárazra többet kell igyon.
2013. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
igen tudom , a vizet naponta 2x cserelem, a szarazert csak magaba annyira nem szereti amugy se egeszseges nekik. na de megoldom, koszi a normalis kommenteloknek!!!kellemes napot!
2013. jún. 18. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!