Kezdőoldal » Állatok » Macskák » NAGYON FONTOS! A kismacskám,2...

NAGYON FONTOS! A kismacskám,2 hónapos, most fogzik és hasmenéses, nem eszik és nem iszik, próbáltam etetni, egésznap fekszik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az előző kedvenc kiscicám ami korom fekete volt ugyanebben halt meg télen :( Kérlek segítsetek!!

2013. jún. 19. 19:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
75%
Hát én is rühellem az ilyen 10 éves nokedliket szerintem vidd el orvoshoz (vagy hívd ki) az majd felír neki valamit
2013. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Dokit hívd ki a macsekhoz az a lényeg

És az ilyenekkel mint az első kommentelő volt ne is foglalkozz hidd el megfogja még ütni a bokáját ha nem most akkor 15 év múlva

2013. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Lehet én vagyok rosszul tájékozott, de tudtommal 2 hónapos korukban nem fogzanak a macskák, azon kívül abba senki sem hal bele. Ha sokáig hasmenése van, akkor vidd orvoshoz.
2013. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

vagy nem tudjátok hogy mitől van az hogy.:

-Nem kíván se enni,se inni

-Kiválaszt egy helyet,egésznap ott fekszik

-Ha felveszem nem is mozog mármint semmi se csinál,hagyja hogy bármit csináljanak vele

-Sétálni nem bír

-Egy nap alatt lefogyott csontosra

-Hasmenés

2013. jún. 19. 20:01
 5/12 A kérdező kommentje:
Nah ki is törölték az első választ... xD
2013. jún. 19. 20:11
 6/12 anonim válasza:

ha az van amiket írtál akkor tényleg vidd el orvoshoz mert a macska akkor választ ki egy biztonságos helyet és nem megy el onnan ha beteg

pl nekem a macskám akkor csinálta amikor nem tudott pisilni mert a hugyköve eltömítete a hugycsövet akkor is nagyon fájt neki és nem is járkált sehova(ha nem hívjuk ki a dokit már másnap nem élt volna de most vígan éli életét)

2013. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4-5 hetesen bújnak ki a fogak és 4-6 hónaposan váltja őket és egyikbe se halnak bele.

Itt ne várj diagnosztizálást.Hívd ki az orvost ő megvizsgálja és megállapítja,hogy mi a baja a cicának és kezelést is javasol.

Ha ezt nem teszed meg jó eséllyel kiszárad és meghal.

2013. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
ugyanaz az ember írogatja a hülye,értelmetlen válaszokat...
2013. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell ok nélkül leszólni a másikat,és a másik dolgait!! -.-" Aki nem tud HASZNOS és NORMÁLIS tanácsot adni,annak nem kell ide kommentelnie.
2013. jún. 20. 14:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen válasz van: vidd el nagyon gyorsan orvoshoz!!! Gondolom a te szüleid is elvinnének, ha már nem tudnál kimászni az ágyból és csontsoványra f.stad magad! Vidd ORVOSHOZ!!!
2013. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!