Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánk furcsán viselkedik,...

A macskánk furcsán viselkedik, pl mindig csak az én szobámba akar bejönni, betegesen lesi az ajtónyitást, futkos és beoson, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Ha pedig ki akarom rakni,vagy leveszem az ágyról,akkor nyekereg,tiltakozik.Ezen kívül zavart,pedig senki sosem bántotta.Csak nem veszett?

2013. jún. 25. 01:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Bár városban lakunk,de gondolom menyét vagy patkány a kertben megfertőzheti.
2013. jún. 25. 01:24
 2/4 A kérdező kommentje:
Az udvaron kívülre sosem megy egyébként.
2013. jún. 25. 01:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha vemhes, az ágyadban akarja világra hozni a kölykeit, ott érzi biztonságban magát. Én valamikor cumival neveltem fel egy kis kéthetes ezüstcirmost, Cicuka morgott és fújt, ha nem lehetett velem. Beteg voltam, mama nem engedte be a szobámba, de beszökött és végigfeküdt a mellemen. Állítólag ez gyógyító energia. Nagyon szerettük egymást, de 8 évesen elpusztult.
2013. jún. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vemhes, ivartalanított. Nem tudom máshol miért nem érzi magát biztonságban,sehol nem bántja senki.Egyre inkább csak erre a szobára pályázik,a nyíló ajtóban már ott is van, láb között befut. Ha idegen jön hozzánk akkor meg kifele fut az udvarra általában. Minden zörejtől ijedezik, apró neszekre is nagyokat ugrik időnként, mintha rosszak lennének az idegei,a másik 3 macskával sem jön ki túl jól,pedig évek óta együtt vannak. Ezek a dolgok egyre súlyosabbak nála, nem tudom miért lehet, mindent megkap pedig.
2013. jún. 25. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!