Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon félős a macskánk?

Nagyon félős a macskánk?

Figyelt kérdés

nagyon az és nem tudom miért, meg rossz is ezért lelett szidva párszor, a gazdia csapott is már a popsijára, de ez is abba lett hagyva, nem volt bántva. de nem tudom sokáig simogatni, meg elfut egyből, nem szeret ölbe lenni sem oda jönni oda bújni, mindentől megijed, ha megy a szobába és hal egy kicsi csattanást vagy ilyesmit, egyből meg ugrik...és amikor simogatom nem sokáig tűri egy ből karmol meg megharap aztán hirtelen felpattan és elrohan, mintha bántani akarnám,pedig csak simogattam. próbálok felé türelmes lenni meg simogatom mikor fekszik, hogy lássa nincs mitől félnie. De nem segít.

Nem az enyém a macska, de a saját gazdi nem nagyon törődik vele, én meg szeretem a cicákat, szeretném szeretni de nem hagyja



2013. jún. 25. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy neked ne fáj, ha a fenekedre csapnak, de neki ez azért nagyobb ütésnek számít. Ugyanazon a véleményen vannak a cicák az emberekről, mint ahogy az első gazdija bánik vele. Max. ha etetitek, itatjátok és sokat szeretgetitek, akkor hagyja majd magát, de azért akkor is össze szoktak még rezzenni (nagymamámnál is ilyen a kiscica) :(
2013. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 default. válasza:
honnan tudjam, félős-e a macskátok ?
2013. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!