Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kölyök cicának felnőtt táp?

Kölyök cicának felnőtt táp?

Figyelt kérdés
Van egy két hónapos cicám. Nemrég kaptam,és egy ismerősöm ajándékba hozott neki alutasakos tápot,de felnőtt cicáknak valót. Odaadhatom neki,vagy dobjam ki az egészet inkább?
2013. jún. 25. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle,nyugodtan etesd meg vele. :)
2013. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki ne dobd!

Főleg ha csak minimális mennyiség van belőle. Esetleg felváltva add a kölyök eledellel. Vagy keverve, ha száraz.

Én felnőttet adok a kicsimnek is, mert 2 cicám van és nem tudtam külön etetni őket (nem is akartam egymástól elzárni őket), ezért beleettek egymáséba is és végül úgy döntöttem, hogy a felnőttből sokkal nagyobb a választék, ezért nedvesben mindkettő ezt kap. Száraz az "univerzális", de a pici azt nem eszi.

Szépen fejlődik, egészséges, remélem nem teszek neki ezzel rosszat, de szerintem ezt soha nem fogom megtudni.

2013. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 25. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!