Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám (sima házimacska) 2...

A cicám (sima házimacska) 2 éves, lány cica, és még egyszer sem szült. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő volt a gyorsabb. :D
2013. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szűk az izéje.
2013. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Örülj neki. Mindenesetre vidd el orvoshoz, nehogy valami nagyobb gond legyen mögötte.

Amúgy, mikor vitted oltásra, vagy ilyesmi, miért nem kérdeztél rá? Én az ilyen kötelező jelenéseknél minden apróságra rákérdezek.

2013. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hála istennek, semmi szükség még X mennyiségű kiscicákra. Ivartalanítsd, és nem lesz ilyen problémád.....
2013. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az miért jó neked ha szül? Mit csinálsz a kölykökkel? Így is túl szaporulat van, örülj neki, hogy nem csinálja fel a környék összes kandúrja. Amúgy meg tessék ivartalanítani, nem kell több menhelytöltelék.
2013. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom, hogy az neked miért jó ha szül vagy 5 macskát. Csak simogatás, vagy dédelgetés céljából? Vagy szeretnél még kiscicát?? Ott a menhely, vagy fogadj örökbe! Örülj neki, hogy eddig nem lett neki. Gondolj bele, azokat a kölyköket később etetni kell, foglalkozni vele, ápolni és a kötelező oltásokat beadatni.Ez mind plusz kiadás.Hidd el, te csak jót teszel vele tényleg, ha ivartalanítod... Egyébként sziámi cica? Mert azok későn érnek. De az is lehet,hogy már voltak/vannak kölykei, csak nem vitte haza. Ezt honnan tudod biztosan, hogy még nem volt kölyke?
2013. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen egyet megtartanék, és azért nem szerzek máshonnan mert azt szerettem volna ha ettől a cicától van, talán örökölné a szép pofiját :D De ha nem lesz akkor nem lesz, mindegy...tényleg nincs gondom akkor arra hogy a többi cicust elosztogassam. Egyébként nem sziámi, sima házimacska és kint tartjuk. Onnan gondolom hogy nem hagyta máshol a kölyköket, mert sosem volt "duci", nem láttam a hasán hogy furcsán megnőtt volna, és állandóan otthon van.
2013. jún. 27. 21:58
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja és először van lány cicám úgyhogy ezért állok sokszor értetlenül a dolgok előtt, nem tudom mi hogy zajlik egy lány cicánál. Tavasszal láttam pont hogy kezdtek éppen valamit egy fiú macskával....:D de az enyém sosem hagyta magát meg állandóan fújt az összesre. Persze ez nem jelenti azt hogy szűz még, nem tudhatom...:)
2013. jún. 27. 22:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás=pénz és idő megtakarítása+állat nem szenved minden évben többször. Nem értem miért olyan bonyolult ezt felfogni.
2013. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem én vagyok itt az, aki nem tudja felfogni a dolgokat... ha észrevetted volna, nekem egyáltalán nem lenne baj, ha kiscicák lennének évente többször.
2013. jún. 28. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!