Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sziámi macska mikorra fejlődik...

Sziámi macska mikorra fejlődik ki teljesen?

Figyelt kérdés
Nekem van egy fiú és lassan egy éves lesz,de még mindig olyan kis kicsike,meg nem több két kilónál.Vagy ez így is marad? Mikorra várható a végleges kifejlődés?
2013. jún. 28. 15:00
 1/3 baráth dániel válasza:
1 éves korára
2013. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát az nem igazán jó... Le is mérted vagy csak tippeled?

Nekem is sziámim van (2 éves), mondjuk 2 féle/típus van belőlük is, de egyikük sem ilyen kicsi. Testalkatra vékonyabbak, nyúlánkabbak, mint az átlag házi cica, de kilóban az enyém 4,1-4,3 kg között mozog. És igen én is úgy tudom, hogy átlagban 1 éves korig fejlődnek, de ez több mindentől is függ. Szerintem az enyém is elérte már a mostani méreteit 1 éves korára, de nem emlékszem pontosan. Viszont a te cicád, ha valóban két kiló és lassan egy éves akkor ott valami "baj" van.

Van egy másik cicám is, aki 5 és fél hónapos és most közel 3 kg, pedig normál macsek ő is, nem ragdoll vagy maine coon, szóval nem nagytestű.

Lehet a tiéd így is egészséges, de hogy ez nem normális az tuti. Én megkérdezném dokitól, talán el is vinném.

2013. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Le mértem és egy kicsivel több mint 2 kiló.Mondjuk azt elfelejtettem hozzá tenni,hogy szokott az udvaron is lenni,de bent alszik.De attól még lehetne nagyobb a súlya..és persze lehetne nagyobb is mert tényleg elég picike.
2013. jún. 29. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!