Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miből készíthetnék bébimacskák...

Miből készíthetnék bébimacskáknak cumit házilag?

Figyelt kérdés

Beteg macskamama nem tud szoptatni, mi etetjük a pár napos csöppségeket fecskendőből. De az túl kemény, nem szeretik.

Profi cumit nem tudunk most venni, az isten háta mögött lakunk, ezért valami kreatívabb megoldás kellene!


Hogy lehetne cumit készíteni házilag, vagy mit használhatnék erre?



2013. jún. 28. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a fecskendúre húzzatok rá egy 1-2 cm hosszúságú bicikli szelepgumit,ahol biciklikkel foglalkoznak ott lehet venni és csak pár forint
2013. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az isten háta mögött nem tudom, hogy vagytok felszerelve. Elsőre nekem is a fecskendő jutott eszembe. Kipróbálnám pl. egy erősebb, tiszta zacskó sarkát tűvel kiszúrni, és úgy etetni. Ha van, akkor pipettával, aminek gumis a vége és fel tudod szívni vele a folyadékot. Gumikesztyű kisujját kiszúrni és esetleg abból. (Nem a böszme nagy mosogatós vagy kerti gumikesztyűre gondolok, hanem a kézre simulósra, én patikában szoktam venni.) Natúr, ízesítetlen, sima falú (felhasználatlan :) ) gumi óvszert is kipróbálnám, ha épp van, az még praktikusabb is lehet, mert a spermagyűjtő szűkebb. Most hirtelen ennyi. Még megírom, ha eszembe jut valami.
2013. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 THK válasza:
100%

Nekünk jól bevált egy szem-(vagy fül?) cseppentős gyógyszer kiürült, és persze alaposan kimosott tubusa, ami kezdetben még jobb is, mert nyomásra folyik belőle, és a kiscica a szájába került tápszert mindenképpen lenyalogatja, lenyeli - akkor is, ha ő maga még nem szívja, mert nem szokott hozzá az ilyen etetéshez, vagy csak gyenge.


Tényleg, tápszer: isten háta mögött (persze a kérdés már régi, de hátha más is olvassa majd) annak beszerzése is gond lehet, és pl. a tehéntej nem jó nekik, ők sem mindig tudják megemészteni! Azt mondják, esetleg kecsketej beválhat, de egyszerűbb már akkor venni tápszert a biztonság esetére, amikor láthatóan vemhes a macska.

2014. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!