Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Norvég erdei macska és main coon?

Norvég erdei macska és main coon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Alapjáraton kutyás vagyok,de van cicám is.Viszont róluk fele annyit sem tudok.Illetve a tartásukkal nincs problémám,inkább a fajtatiszta macskák terén vagyok kicsit laikus :D


Tehát egyik kedvencem a main coon cica,viszont nemrégiben fedeztem fel a norvég erdei macskát is,és látszólag én nem találok különbséget köztük.

Bevallom nem nagyon olvastam még utána,ezt nyilván majd megteszem,de első körben érdeklőd itt is,hogy aki tart,vagy ismeri ezeket a fajtákat tudna-e pár szót írni róluk.

Meg alapból van-e különbség köztük?:D


Köszönöm


2013. jún. 28. 23:36
 1/3 Vicuska87 ***** válasza:
Olvasd el a két fajta standardet!
2013. jún. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már megtörtént.


Viszont most gondoltam arra,hogy nálunk kinti-benti cicák vannak,és nem tudom mennyire kellene féltenem,ha esetleg vennék egy fajtatiszta cicát,hogy ellopják?


Nyilván környék függő,jó környéken lakunk,felső-középosztálybeli lakónegyed,sok nagy zöld,fás terület.A városban kisebbség sincs.

Mondjuk már sima házi cicát is loptak tőlem,ennek ellenére.Azt nem tudtam,hogy tudják-e,hogy van gazdája :S

2013. jún. 29. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Siman ellopnak. Masreszt, sok tenyeszto nem is ad el macskat csak zart helyre.

(Es amibe egy ilyne kerul, erdemes is nem elengedni :)

2013. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!