Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért rángatózik a macskám?

Miért rángatózik a macskám?

Figyelt kérdés
Decemberben került hozzánk karácsony előtt. Pár hónapos lehetett de nagyon beteg volt, köhögött, nagyon csipás volt, el volt törve a farka amit még mindig lehet érezni meg szerintem lázas is volt. Karácsonykor kerítettünk egy orvost mert már nem evett csak feküdt és szuszogott. Kapott penicillint meg valamilyen vitamint. Hazajöttünk, elaludt és akkor vettem észre, hogy rángatózik a lába és az arca de elmúlt, nem vettem észre, hogy később lett volna ilyen. Azt hittem, hogy valami allergiás reakció lehet. Néha amikor alszik észreveszem, hogy ugyanúgy rángatózik de nem kel fel rá. Mitől lehet?

2013. jún. 29. 06:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami idegrendszeri probléma, de amúgy álmukban szoktak néha rángatózni, alapból is.
2013. jún. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi kutyánk akkor szokott néha 'rángatózni' (értsd: egy-egy 'rándulás') ha alszik. Meg kaffog (nem tudom jobban mondani).. :D

Szóval szerintem csak ennyi, nyugalom :)

2013. jún. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, semmi baja, almodik.

Az enyemek is ezt csinaljak, rangatozik a labuk, kezuk, arcuk, bajszuk. Almodnak, mint mi.

2013. jún. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gömbicica ***** válasza:

Szia :-) mintha magamról olvastam volna :-)

Valahogy engem is megtalálnak ilyen helyzetek!

Nagyszerü emberke vagy, k öszönet a cica nevében is!!!

Nekem 10 van :-) pocakosan csak ugy jöttek, fialtak, aztán itt rekedtek. már bottal nem lehetett volna őket elzavarni. persze nem is tettem volna. most már mindegyik ivartalanitott, igy nincs több kölyök :-) Mindegyiknél láttam már, mikor szunyókálnak, hogy rángatózik. szerintem nincs jelentősége.

2013. jún. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem ne aggódj. A mi cicánk is szokott álmában rángatózni, meg olyan mintha nyitva lenne a szeme, csak az fehér hártya van a szemére húzódva és kicsit olyan morgós hangot ad. Először mikor ez történt nagyon megijedtem, mert lökdöstem, de nem reagált, aztán egyszer csak kipattant a szeme és elfutott. Nem tudom miért csinálják ezt, de azóta többször is volt és szerintem más macskák is csinálják.
2013. jún. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még barátnőm is szokott álmában rángatózni :D
2013. jún. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Gondoltam, hogy nem lehet annyira komoly mert amúgy nincs semmi baja csak megijeszt. Mintha tényleg az ideg rángatná :D pár napja azt vettem észre, hogy mozog a szája is és olyan hangot ad ki mint amikor eszik.

2013. jún. 29. 09:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Almodik. :)

Az en macskaim velem alszanak, es van olyan, hogy az egyik jobbrol rugdal, a masik balrol rangatozik.

Neha olyan gyorsan rangatozik a szajuk meg a bajszuk. :)

Almodnak.

2013. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!